reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ela86 wspominałaś wczoraj ze tez mierzył temperaturę, może to głupie pytanie ale ja mam taki zwykły termometr i w jaki sposób ja mierzył pod pach czy dopochwowo bo słyszałam że dopochwowo jest bardziej miarodajne ...
 
reklama
A wy mialyscie blastki dziewczyny? :-)
Kochana u mnie może być teraz problem z beta kiedy ja zrobię, bo będę mało czasowa po niedzieli [emoji14]
Więc nic nie planuje...
Jak będę w ciąży to powinnam mieć objawy jak ostatnio ale to czas i życie zweryfikuje... :-)
Nie nastawiam się na nic... zupełnie inaczej podchodzę teraz do tematu.
Podziwiam ... No i powodzenia :*
 
To tak jak ja x
Tylko to chyba nie jest mg tylko % dziennego zapotrzebowania, co?
Hmmm
Screenshot_20180925-181312.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180925-181312.jpg
    Screenshot_20180925-181312.jpg
    56,8 KB · Wyświetleń: 369
Czesc dziewczyny, czy ktoraj z Was miala krwawienia w 6tyg ciazy i skonczylo sie dobrze? Jutro mam wizyte u lekarza ale juz wiem co bedzie. Boli jak na okres jak narazie...
 
Czesc dziewczyny, czy ktoraj z Was miala krwawienia w 6tyg ciazy i skonczylo sie dobrze? Jutro mam wizyte u lekarza ale juz wiem co bedzie. Boli jak na okres jak narazie...
Myślę że niejedna miała. Dlaczego dopiero jutro wizyta? Ja bym jechała od razu na IP lub do lekarza prowadzącego. Tak zrobiłam jak krwawilam w 12stym tc
 
Czesc dziewczyny, czy ktoraj z Was miala krwawienia w 6tyg ciazy i skonczylo sie dobrze? Jutro mam wizyte u lekarza ale juz wiem co bedzie. Boli jak na okres jak narazie...
Ja miałam :) mocne bardzo krwawienie i tez nie zastanawiałam się i odrazu pojechalam na SOR. Skończyło się dobrze, krwawienia w 1 trymestrze są częste i nie muszą nic złego oznaczac. Leć do szpitala, nie zastanawiaj się.
 
reklama
Do góry