reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki za radę, wszystkie cenne. Pasikonik często się tu przewija na forum, czy on jest immunologiem czy ginekologiem?
Czytałam na necie, że nie udowodniono że te szczepienia limfocytami pomagają przy ni3plodnosci, czy leki doustne mogą mieć większą skuteczność? Macie dziewczyny jakąś wiedzę w tym temacie?
@annemarie poradzisz coś?

Immunologiem ,pracuje w Łodzi i w Warszawie.
Nie udowodniono czy pomagają ale po nich udaję się wielu i znam takie przypadki.
Nie brałam leków zamiast szczepień to się nie wypowiem.ale dziewczyny biorą to pomogą.
 
Czyli jednak 11 dzień ;)
A jakie bierzesz leki po?
A, nie będę czekać, jak będzie dupa to przynajmniej napiję się wina i poszaleję z siostrzenicą ;)
Mam standard, to co zawsze: Lutinus 3x1 i Luteina 3x2. Do tego kw foliowy, vit D i metformina 3x 500 mg. Nigdy na progesteron tak nie reagowałam, a teraz nie wychodziłabym z wyra...
 
reklama
Do góry