reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Biore Lutinus 2x2, Progesterone Besins 3x1 i Progynowa 3x1. Nie wiem czy to maksymalnie...
Lutinus dopochwowo? Lepiej będzie luteina pod język bo przy plamieniu niezbyt pomaga. Dwóch pozostałych leków nie znam tu są lepsze ode mnie specjalistki to coś powiedzieć mogą.
Ja ufam zastrzykom z prolutexu wg mnie najlepsze.
 
@Never give up razem zawsze raźniej. Miałam 3-dniowca, betę zamierzam robić 11 dpt czyli 05.10.w piątek. Piątki ostatnio szczęśliwe na forum.
To mój 4 transfer, do tego ostatnie 2 razy miałam hulające bety tylko potem okazywała się dupa, więc też podchodzę z dystansem, a jednocześnie mam dziwne poczucie, że tym razem będzie ok. W końcu dość już tego pecha :)
 
@Never give up razem zawsze raźniej. Miałam 3-dniowca, betę zamierzam robić 11 dpt czyli 05.10.w piątek. Piątki ostatnio szczęśliwe na forum.
To mój 4 transfer, do tego ostatnie 2 razy miałam hulające bety tylko potem okazywała się dupa, więc też podchodzę z dystansem, a jednocześnie mam dziwne poczucie, że tym razem będzie ok. W końcu dość już tego pecha :)
Około Niunia ja to do 5.10 nie wytrzymam [emoji14]
Hahah ale zobaczymy jak to będzie. Ja miałam tylko raz bete pozytywna - każdy pozostały transfer to porażka :/
Głęboko wierzę że teraz Twój kropek wgryzl się na całe min 9 miesięcy:* :) [emoji173][emoji256]
 
A, nie będę czekać, jak będzie dupa to przynajmniej napiję się wina i poszaleję z siostrzenicą ;)
Mam standard, to co zawsze: Lutinus 3x1 i Luteina 3x2. Do tego kw foliowy, vit D i metformina 3x 500 mg. Nigdy na progesteron tak nie reagowałam, a teraz nie wychodziłabym z wyra...

Mi dali Lutinus 2x1, Luteinę 2x1 i jeszcze progesteron w zastrzyku Prolutex,do tego Estrofen 3x1 z tym,ze 2 razy doustnie a raz dopochwowo i jeszcze Fraxiparine na rozrzedzenie krwi.Poza tym biorę Prenatal Uno i jeszcze kończę antybiotyk który dostałam po punkcji.
 
reklama
A wy mialyscie blastki dziewczyny? :-)
Kochana u mnie może być teraz problem z beta kiedy ja zrobię, bo będę mało czasowa po niedzieli [emoji14]
Więc nic nie planuje...
Jak będę w ciąży to powinnam mieć objawy jak ostatnio ale to czas i życie zweryfikuje... :-)
Nie nastawiam się na nic... zupełnie inaczej podchodzę teraz do tematu.

3 dniowe miałyśmy :)
 
Do góry