reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Never give up trzymam kciuki
emoji110.png
emoji110.png
za udany transfer
 
@Never give up super :) 1 dzień różnicy, zapraszamy z @Blondasek85 do wspólnego betowania ;)
A wy mialyscie blastki dziewczyny? :-)
Kochana u mnie może być teraz problem z beta kiedy ja zrobię, bo będę mało czasowa po niedzieli [emoji14]
Więc nic nie planuje...
Jak będę w ciąży to powinnam mieć objawy jak ostatnio ale to czas i życie zweryfikuje... :-)
Nie nastawiam się na nic... zupełnie inaczej podchodzę teraz do tematu.
 
Kochane dziewczyny znalazłam na jakiejś stronie invimedu dieta wspmagajaca dla nas
Wspomniana już wyżej dieta wysokobiałkowa (istotne jest spożywanie co najmniej 60-70 g białka dziennie) pomoże organizmowi produkować zdrowsze komórki jajowe, ale wpłynie także na większą ich ilość. Skąd czerpać białko? Chude mięso i ryby, fasola, soczewica, tofu, jajka.

Warto też pamiętać o żywności, która bogata jest w wapń. Znajdziemy go m.in. w jogurtach, migdałach, serach, czy warzywach takich jak rzepa, czy szpinak.

Podstawą jest również odpowiednie nawodnienie: „Zaleca się picie 2 litrów płynów dziennie, co pozwoli utrzymać odpowiednie nawodnienie organizmu, dzięki czemu szanse na udany zabieg wzrosną
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Wbijam do Was z pytaniem - czy któraś z Was nie ma na sprzedaż Duphastonu?? Gdyby któreś zalegało nawet i pół listka to proszę dajcie znać na priv. Dzięki.
 
Do góry