reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana beta przy takich wartościach chyba już tak nie przyrasta , więc nie martw się ❤️❤️❤️ nie potrzebnie tylko stresujesz siebie i dzidzię :) wszystko bedzie dobrze , na tym forum już bardzo dużo dziewczyn plamilo i nie oznaczało to nic złego ;) do jutra wytrzymasz ❤️❤️❤️
Pierwszy, narazie sie zaczelo ale takie srednie. Dostalam wlasnie wyniki bety i slabo przyrasta, w 20dpt 14'556 a dzisiaj w 26 dpt 39'302. Powinna chyba byc teraz minimum 60 tys...
 
reklama
Lutinus dopochwowo? Lepiej będzie luteina pod język bo przy plamieniu niezbyt pomaga. Dwóch pozostałych leków nie znam tu są lepsze ode mnie specjalistki to coś powiedzieć mogą.
Ja ufam zastrzykom z prolutexu wg mnie najlepsze.

To ja zapytam o ten prolutex bo aktualnie stosuje.Czy to normalne,ze podczas wstrzykiwania go,tłok od strzykawki wchodzi tak ciężko,ze trzeba użyć niemal maksymalnej siły w palcu,żeby to wstrzyknąć? I czy to normalne,ze po zastrzyku utrzymuje mi się cały dzień taki jakby rumień dookoła wkłucia?
 
Cześć, jestem tu nowa. Jestem po 4 nieudanych inseminacjach i 2 nieudanych in vitro (1 - nawet nie doszlo do transferu, 2 - z transferem ale sie nie udalo)...moj ginekolog uwaza ze to wina tarczycy, bo caly czas jest rozchwiana.
Poszukuje dobrego endokrynologa, ktory to wlasnie zajmuje sie diagnostyka nieplodnosci z chorej tarczycy. Mozecie kogos polecic?
 
@Blondasek85 mi tłok jakoś bardzo ciężko nie wchodził, ale miałam rumień i bolesne zgrubienie. Wiele dziewczyn to ma. Clexane masz bo jedziesz na świezaku, ja mam mrożaka. A jak masz prolutex to doustnych i dopochwowych progesteronow nieco mniej.
@Never give up niecierpliwku :) No, ale jak bet mało pozytywnych było w ogóle to się nie dziwię, że Cię świerzbi :) Ja w ogóle chciałam robić 14 dpt, ale na weekend wyjeżdżam na rodzinną imprezkę więc wolę wiedzieć wczesniej.
 
Cześć, jestem tu nowa. Jestem po 4 nieudanych inseminacjach i 2 nieudanych in vitro (1 - nawet nie doszlo do transferu, 2 - z transferem ale sie nie udalo)...moj ginekolog uwaza ze to wina tarczycy, bo caly czas jest rozchwiana.
Poszukuje dobrego endokrynologa, ktory to wlasnie zajmuje sie diagnostyka nieplodnosci z chorej tarczycy. Mozecie kogos polecic?
A skąd jesteś?
 
Pierwszy, narazie sie zaczelo ale takie srednie. Dostalam wlasnie wyniki bety i slabo przyrasta, w 20dpt 14'556 a dzisiaj w 26 dpt 39'302. Powinna chyba byc teraz minimum 60 tys...
Przyrost ma tym etapie.raczej jest ok. Jak masz.nospe/spasmoline/ralanium to lyknij i lez. Lutinusa jesli krwawienie sie nasili zaaplikuj doodbytniczo bo przy krwawieniu z pochwy nie bedzie sie wchlanial. Do tego dorzuc magnez i lez. Powodzenia z rana na wizycie, daj znac!
 
reklama
To ja zapytam o ten prolutex bo aktualnie stosuje.Czy to normalne,ze podczas wstrzykiwania go,tłok od strzykawki wchodzi tak ciężko,ze trzeba użyć niemal maksymalnej siły w palcu,żeby to wstrzyknąć? I czy to normalne,ze po zastrzyku utrzymuje mi się cały dzień taki jakby rumień dookoła wkłucia?
@blondasek85 po wstrzyknieciu prolutexu, przytrzymaj mocniej gazikiem miejsce uklucia... nie powinno zostawiać takich skutków ubocznych :)
 
Do góry