reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja godzine badania dostosowywalam zawsze do godziny poprzedniej bety zeby bylo rowne 48h. Natomiast lutinusa sobie troche wtedy przesuwalam na pozniej (1-2h). Tak ze wynik progestronu mialam jakby sprzed podania dawki leku, czyli teoretycznie najnizszy dobowy poziom. A po pobranii krwi myk do lazienki w szpitalu i aplikowalam lutinuska [emoji4]
Tez tak robiłam ;)
 
reklama
Jeju martuska I teraz już czekać czy do szpitala idziesz? Jakie do wszystko popieprzone i nie sprawiedliwe.
@sol mam czekać nie chciałam lyzeczkownia zresztą doktorek powiedział że lepiej chyba jak się sama oczyszcEze, jeśli do 12.09 nic się nie zadzieje to mam wziąść tabletki wieczorem i 13.09 rano jeśli nadal nic to jescze jedna dawka jeśli nadal nic to dopiero szpital
 
Ja mam okres raz na 50-60 dni. A teraz jestem po nieudanym transferze i zastanawiam
Się kiedy przyjdzie lajzus ;)

ja mialam kiedys raz na pol roku, po zmianie diety mialam juz 34-40 a teraz menda nie chce przyjsc! nie wiem co jest grane. jak mialam 60 dzien i bylam u lekarza to wygladalo ze jestem na poczatku cyklu i aby dostac @ lekarz kazal brac estrofem i duphaston bo na samym duphaston bym nie dostala :( a wiec nadal czekam!! jeszcze tylko 10 tabletek mi zostalo czyli 5 dni i niby w ciagu 2-3 dni powinna @ sie pojawic [emoji120]
 
Ja nie czekam nigdy na @. Lekarz daje mi luteinę 10 dni i potem odstawiam i przychodzi. Z resztą bez wspomagaczy ja w ogóle nie dostaje @.

Ja po punkcji bardzo dobrze się czułam. No wiadomo trochę krwawilam. Mi pobrano wtedy 27 occytow. Ja wrzuciłam do domu to do końca dnia leżałam i tylko TV. Następnego dnia poszłam normalnie do pracy, tylko uważaj jak siadasz, bo trzeba robić to delikatnie. Ja będę miała punkcje w poniedziałek. Trzymam kciuki za Ciebie

@Niezapominajka2018, mi juz w miare regularnie przychodzila. Teraz wlasnie wywoluje bo chce zaczac terapie immunosupresyjna, i zaraz po terapii mysle ze kolejna bede wywolywac bo terapia moja trwa 3 tygodnie!
 
reklama
ja mialam kiedys raz na pol roku, po zmianie diety mialam juz 34-40 a teraz menda nie chce przyjsc! nie wiem co jest grane. jak mialam 60 dzien i bylam u lekarza to wygladalo ze jestem na poczatku cyklu i aby dostac @ lekarz kazal brac estrofem i duphaston bo na samym duphaston bym nie dostala :( a wiec nadal czekam!! jeszcze tylko 10 tabletek mi zostalo czyli 5 dni i niby w ciagu 2-3 dni powinna @ sie pojawic [emoji120]

To trzymam mocno kciuki Ze armia czerwona wkroczy!!!!
No ja na podtrzymanie brałam estrogen i progesteron wiec może zaraz przyjdzie.
 
Do góry