reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@dzoasia nie będę badać, doktorek pytał czy jakaś infekcja czy chora byłam ale nic takiego miejsca nie mialo, dzisiaj miałam usg a takto 3tyg temu równo dzisiaj 10tyd. Nic nie czułam że coś się zadzialo ale miałam gdzieś z tyłu głowy takie przeczucie...
Trzymaj się jakoś w tym ciężkim okresie. Oby wszystko poszło gładko i obyło się bez szpitala.
Wszystkie ciepłe myśli dla Ciebie :*
 
reklama
Tak - relax, relax i odpoczynek ;) Na punkcje zabierz skarpetki (żeby ci nogi nie zmarzły) i dobre myśli. Jak będzie bolało to od razu proś o coś przeciwbólowego.
Ile jajec rośnie i dojrzewa? Trzymamy mocno kciuki, żeby się udało! :)
We sr było 8duzych i 4male,ale przy moim AMH 1.18 mogą być kiepskiej jakości doktorek mowil i ta myśl mnie prześladuje że ilość nie pokryje się z jakością i będzie dupa...
 
Bylam dzis na wizycie na ktorej chcialam skonsultowac taktyke mojego lekarza z kims inny Bardzo jestem udana bo chciałam isc do dr PA ale okazalo sie ze mialam podobno wizyte na rano... a ja przyjechałam na 16... cos musialam pomieszać czy cos...nie wiem...
Ale na szczescie wcisneli mnie do dr M. Wizyta trwala ze 3minuty, ale generalnie powiedzial ze protokol ktory mam jest ok i robilby tak samo.
No więc Słoneczko czekamy na Ciebie i w końcu na ubijanke jajek ... tylko takich konkretnych [emoji173] [emoji3] [emoji23]
 
Kurcia, to jak moja wspaniala @ sie w koncu pojawi a potem kolejna na transfer to ja tez koniec pazdziernika!
Ja nie czekam nigdy na @. Lekarz daje mi luteinę 10 dni i potem odstawiam i przychodzi. Z resztą bez wspomagaczy ja w ogóle nie dostaje @.
Jutro rano Punkcja. Jestem mega zestresowana...jakie mialyscie samopoczucie po? Jak z bólem? Na co się przygotować? Macie jakieś złote rady dla mnie Babeczki?
Ja po punkcji bardzo dobrze się czułam. No wiadomo trochę krwawilam. Mi pobrano wtedy 27 occytow. Ja wrzuciłam do domu to do końca dnia leżałam i tylko TV. Następnego dnia poszłam normalnie do pracy, tylko uważaj jak siadasz, bo trzeba robić to delikatnie. Ja będę miała punkcje w poniedziałek. Trzymam kciuki za Ciebie
 
Ostatnia edycja:
Tak się w środę denerwowalam że nie czuje nic w jajnikach, no to tak jak powiedzialyscie, że jeszcze zdążę pocierpiec. No i się zaczyna. Wiem że z tych większych mam ok 15 szt. W sobotę się okaże co i jak.
 
Dziewczyny, trzecia bete z progesteronem jak jutro bede robila, mam ja zrobic o tej samej podze, czyli 1-1,5 godziny po zazyciu 2 tabletek lutinusa, czy przed zaaplikowaniem go lub po kilku godzinach? Teraz wiem jak wyglada poziom progu po zazyciu, nie wiem jednak jak w ciagu dnia. Czy to istotne jeszcze, czy wystarczy po zazyciu?
 
@dzoasia nie będę badać, doktorek pytał czy jakaś infekcja czy chora byłam ale nic takiego miejsca nie mialo, dzisiaj miałam usg a takto 3tyg temu równo dzisiaj 10tyd. Nic nie czułam że coś się zadzialo ale miałam gdzieś z tyłu głowy takie przeczucie...
Jeju martuska I teraz już czekać czy do szpitala idziesz? Jakie do wszystko popieprzone i nie sprawiedliwe.
 
reklama
Dziewczyny, trzecia bete z progesteronem jak jutro bede robila, mam ja zrobic o tej samej podze, czyli 1-1,5 godziny po zazyciu 2 tabletek lutinusa, czy przed zaaplikowaniem go lub po kilku godzinach? Teraz wiem jak wyglada poziom progu po zazyciu, nie wiem jednak jak w ciagu dnia. Czy to istotne jeszcze, czy wystarczy po zazyciu?
Ja godzine badania dostosowywalam zawsze do godziny poprzedniej bety zeby bylo rowne 48h. Natomiast lutinusa sobie troche wtedy przesuwalam na pozniej (1-2h). Tak ze wynik progestronu mialam jakby sprzed podania dawki leku, czyli teoretycznie najnizszy dobowy poziom. A po pobranii krwi myk do lazienki w szpitalu i aplikowalam lutinuska [emoji4]
 
Do góry