reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ze żłobka....W piątek jak odbieralam dzieci to jedna z opiekunek powiedziała, że panuje jelitowka. W nocy z soboty na niedzielę trzasnelo Ole, następnej nocy mnie i męża a dobę później Piotrusia....straszne chorobsko szczególnie gdy jest się samemu chorym a trzeba ogarniać chore maluchy.
W poniedziałek zadzwoniłam do żłobka, że nie przyjedziemy przez kilka dni i okazało się że z 16 dzieci tylko 4 przyszło do placówki [emoji33]
A szczepilas na rota i mimo to ciezko przeszly?
 
reklama
@sol mam czekać nie chciałam lyzeczkownia zresztą doktorek powiedział że lepiej chyba jak się sama oczyszcEze, jeśli do 12.09 nic się nie zadzieje to mam wziąść tabletki wieczorem i 13.09 rano jeśli nadal nic to jescze jedna dawka jeśli nadal nic to dopiero szpital
Kurcze jakie do wszystko do doopy. Mam nadzieję, że sama i szybciutko się oczyscisz i że zaraz będziesz mogła dalej walczyć. Ściskam wirtualnie ale bardzo bardzo mocno.
 
Kolejny dolek. Gardlo nadal pobolewa jednostronnie przy przelykaniu. Flegma splywa, ale ona chyba raczej od alergii a ja nie moge brac teraz odkrzustnych lub przeciwzapalnych lekow antyalergicznych. Wczoraj wieczorem zaczely mi chyba krwawic i dziasla. Dzis rano katar katar wodnisty ciut byl, ale polecialo mi tez troche krwi z jednej dziurki w nosie. Zajebiscie, ja juz schizuje od najgorszych. Juz wszystkie najgorsze opcje doszukalam sie. Dodatkowo moj M ma cos z noga, musi jechac do szpitala, bo spuchnieta i bolaca a masc wczorajsza nie pomogla. Teraz jeszcze na bete, nie dosc ze jestem hipochondrykiem przez to cale invitro, doszukuje sie we wszystkich zmianach najgorszego, to teraz jestem zalamana psychicznie i pewnie beta bedzie do dupy.
Zrobie to badanie przed zazyciem lutinusa, z rana o 6 i tak musze wziac 1 tabl doustnie progesteronu, wiec calkiem nie fa rady przesunac, aby najnizszy wynik miec. Ale pod wieczor np nie dam rady jechac na bete, bo nie wiem co z moim M bedzie, czy go nie zostawia w szpitalu. Cholerny dzien :(
Kochana żarówka na dziąsła jak i bólach gardlo:
Zrób napar z rumianku, klucz i gardlo i jame ustna. W aptece dostaniesz też tabletki do ssania dla kobiet w ciąży
 
Szczepilam. Dzieci właśnie nieraz tak ciężko, obyło się bez szpitala. Ola miała biegunkę a Piotruś troszkę wymiotowal. Szczerze to ja najbardziej oberwalam [emoji29]
Wspolczuje. U nas byla epidemia rok temu w Swieta, cala rodzina przeszla to bardzo ciezko, tylko moja Lili sie uchronila i skonczylo sie na lekkiej biegunce. Od tamtej pory wszytskim polecam szczepionke. Nie wiem co by bylo bez niej...
Mam nadzieje, ze juz wszystko u Was ok!
 
Wspolczuje. U nas byla epidemia rok temu w Swieta, cala rodzina przeszla to bardzo ciezko, tylko moja Lili sie uchronila i skonczylo sie na lekkiej biegunce. Od tamtej pory wszytskim polecam szczepionke. Nie wiem co by bylo bez niej...
Mam nadzieje, ze juz wszystko u Was ok!
Jesteśmy zdecydowanie na dobrej drodze. Nie miałam pojęcia, że laktoza w mleku nakręca biegunkę przy rota i zmienia infekcje z wirusowe w bakteryjna. Byłam z Ola u lekarza i musieliśmy na dwa tygodnie wrócić do Nutramigenu a dzieci znając już smak innego mleka nie bardzo chce pić ten specyfik bo faktycznie jest wyjątkowo niesmaczny
 
@nieagatka i zdecydowanie popieram szczepienia na rotawirusa. Zakładając, że nie uda sieunikac choroby to jej przebieg jest o niebo lagodniejszy. Noe żałuję anijednej złotówki wydanej na szczepienie
 
reklama
Do góry