reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję,że pytasz. :* Ja w psychiatryku przez to in vitro wyląduję. Tak strasznie się zamartwiam. Robiłam dzisiaj betę i mnie martwi słaby przyrost. 8 dpt było 21,27; 10 dnia 54,01; 11 dnia 98,52,czyli w ciągu doby prawie się podwoiło,a dzisiaj czyli 13 dnia wyszło 196,40. Niby jest w normie ten przyrost,ale martwi mnie,że tak zwolniło. Wiem,że mój stres sytuacji nie poprawia,ale tyle się naczytałam o pustym jaju,itd. A Ty jak się czujesz? Teraz zaczynasz urlop?
Aniu wydaje mi się że przyrasta prawidłowo. Poprostu przestań już badać. Na kiedy masz wizytę serduszkową? Właśnie auto zapakowane i jedziemy na mazury na łódź. Jak nie chodzę drugi dzień do pracy to mdłości minęły.
 
reklama
Dziękuję :* Właśnie najgorsze jest to,że człowiek na nic już nie ma wpływu,a zamartwia się jak głupi i ciężko sobie samej przetłumaczyć,że analizowanie nic nie da.

Dokladnie Vorbimbo, jak tu ptzetlumaczyc glowie, ze i tak niczego nie zmienimy i zamartwianie sie i analizowanie nic nie da. Najlepiej byloby sie na jakis czas zahibernowac i obudzic po co najmniej miesiacu, a najlepiej po 9 :)
 
@anett96 To co ja wywinęłam :oo2:?? Pisałam ze można zrobić sobie mezoterapie jajnikow ... jej działanie niby ma je odmłodzić ... poprawić wyniki . W Polsce zbyt wiele o tym nie piszą ale czytałam na stronach hiszpańskich to ponoć przywracało to płodność kobietom które od jakis 5 lat nie miesiączkowały. Ja dam Ci znać czy działa ale dopiero za dobry miesiąc bo wtedy zrobie badania... mam nadzieje ze mojej jajca się obudza i będą z tego śliczne różowe bobasy:-) :):)
@kalno wybacz za stos pytan daj mi plis znak na czym polega ta mezoterapia? Przywracasz mi nadzieje
 
W macierzyństwie w krakowie jest taki zabieg co pobierają ci kawałek jajnika jakoś to stymulują I później wszczepiaja znowu nie wiem na czym to dokładnie polega Ale to 2 placówka w Europie która to robi poza stanami ponoć jest to skuteczne i nawet kobiety co nie mają jajeczka zaczynają produkować. Ale to chyba mega drogie bo ok 30 tys kosztuje
O tym slyszalam ale tej kliniki dziewczyny nie polecaja. Dzoasia tam byla[emoji4]
 
Oczywiscie że tak będzie dalej

Asiu ja bym heparyne zaczęła jednak brać chwilkę przed transferem (dzień przed) i do czasu bety na pewno.
Leżakuj, odpoczywaj i wracaj Kochana do walki! :)

Temat wydaje mi się bardzo indywidualny ... ja nie mam z tym żadnego problemu i uważam że chęć posiadania dzieci i leczenie niepłodności to nie grzech - to choroba z którą trzeba walczyć

@zylwia to już przegięcie... jednak wytrzymam do jutra, poczekaj na swoją Panią doktor. Jak przytulisz swoje Lenke wszystkie złe chwile pójdą w niepamięć [emoji173][emoji173]

W końcu medycyna idzie do przodu...
głęboko w to wierzę że duża część par, ktora cierpi na bezpłodność zdiagnozowana i dla których nie ma obecnie cienia nadzieji na posiadanie dziecka będzie mogła walczyć poprzez, np. coś takiego jak miała nasza @Kalno - mezoterapia.

Kochana przyrost jest OK... nie są to duże cyfry ale i z takich były ciąże [emoji173]
Nie mniej jednak kontrolować cały czas musisz ta bete :)

@anett96 czekamy na bete... sikance oszukance i ten też może się pomylił... :*
Ale dzis znow sikaniec pokazal negatyw wiec sie nie ludze
 
Dziękuję,że pytasz. :* Ja w psychiatryku przez to in vitro wyląduję. Tak strasznie się zamartwiam. Robiłam dzisiaj betę i mnie martwi słaby przyrost. 8 dpt było 21,27; 10 dnia 54,01; 11 dnia 98,52,czyli w ciągu doby prawie się podwoiło,a dzisiaj czyli 13 dnia wyszło 196,40. Niby jest w normie ten przyrost,ale martwi mnie,że tak zwolniło. Wiem,że mój stres sytuacji nie poprawia,ale tyle się naczytałam o pustym jaju,itd. A Ty jak się czujesz? Teraz zaczynasz urlop?
Ja miałam trochę inaczej, bo 7 dpt 103,4 a później 9 dpt 212,3 ale przyrost na tym samym poziomie co u Ciebie. I też się martwiłam, że siódmego dnia taka wysoka była beta a po dwóch dniach jedynie się podwoiła a myślałam, że będzie wyższa. Dziewczyny mnie tutaj stawiały do pionu jednak po wcześniejszych transferach miałam czarne myśli. Później się już rozhulała i okazało się, że zostały dwa maluchy. Tak więc głowa do góry, sprawdź jeszcze przyrost ale postaraj się myśleć pozytywnie, bo wszystko jest w normie. [emoji8]
 
Dziewczyny właśnie siedze w samolocie obok ksiedza i przypomina mi to o moich wyrzutach sumienia związanymi z in vitro i PGD- to jeszcze bardziej. Jestem zdecydowana, ale jednak zostałam wychowana inaczej. Jednak nie przeszkadza mi to w podjęciu decyzji o chęci posiadania zdrowego dziecka..... Jak u Was z tym tematem?

Myślisz ze księża nie maja dzieci z in vitro ?
 
reklama
@kalno wybacz za stos pytan daj mi plis znak na czym polega ta mezoterapia? Przywracasz mi nadzieje
Spoko , cieszę się ze mogę w czymś pomoc . No wiec ... ostrzykuja jajniki osoczem odwirowanym z naszej krwi . Ma to dziać tak jak zabieg kosmetyczny ... napewno nie raz widziałaś jak gwiazdy ostrzykuja sobie tym twarz żeby pobudzić komórki do regeneracji . Efektem jest świeża odmłodzona twarz a w moim przypadku tak właśnie ma to zadziałać na jajniki. Lekarz powiedział ze już samo ich nakłuwanie działa pobudzająco. Nie wiadomo jaka faktycznie będzie reakcja jajnikow ale z tego co czytałam to działa .choc w moim krytycznym przypadku nie robię sobie wielkich nadzieji . Ty chciałabyś coś takiego tez zrobić ??
 
Do góry