reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Są dwa pęcherzyki. Lekarz stwierdził, że za wcześnie przyszłam i nie dał mi fotek. [emoji53] stwierdził, że to czas krytyczny i mam przyjść za tydzień, toteż idę 13 lipca. Jak na moje oko, to pęcherzyki całkiem gicio okrąglutkie. [emoji6]
I powiedział Ci ze za tydzień jak coś jest szansa na serduszka? Ja mam tydzień starsza ciążę od Twojej
 
Bo same kombinujemy a guzik sie znamy, nakupimy nie wiadomo czego w roznych dawkach i potem wychodza glupoty.
Nie zebym reklame robila, ale polecam ten zestaw z fertinea - biore go od ok 2 miesiecy (chociaz nie codziennie, ale to moze dobrzei ) i powiem wam, ze czuje sie po nim bardzo dobrze i nawet jakas owu sama z siebie sie trafila w tym miesiacu. Chyba ktos madry go wymyslal i dobrze zbilansowal;) oprocz tego biore koenzyn q10, mleczko pszczele i dodatkowy inozytol. No i choline od wielkiego dzwonu. A wczesniej mialam milion jakichs dziwnych witamin i wychodzily mi glupoty w badaniach.
@dżoasia - fertinea biore 2 miech codziennie plus Mama Dha premium plus ( zalecone przez gina) q10, kwas foliowy, A+E, Compleks B, cynk i beta karoten
( cynk i karoten od lat) mi po fertinea rybami się mocno odbija - ale żre :p, a wyniki pozostawiają wiele do zyczenia :growl: Ale tak jak piszesz same sobie szkodzimy czasami :szok:
 
reklama
Wizyta jak to wizyta. Szybka. ;) ale ulżyło mi jak zobaczyłam pęcherzyki. [emoji4] tak jak Ty nie mogłam spać w nocy. Obudziłam się o 2 i się zaczęło kotłowanie myśli.
Hehe to chyba wszystkie cierpimy na bezsennosc zasnelam po 12 noc cala z przewracaniem sie z boku na bok nie powiem zebym dobrze spala i o 4 oczy jak 5zloty
A teraz bym sobie kimnela jak musze sie do wizyty szykowac :D:D
 
Do góry