reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@chlopkers - dziękuję - ale Wy mądre Kobietki jesteśta - czapka z głowy. Mam ciut namieszane w MTHFR - no to zrobię jutro.
Agniecha, mnie wyszedl polimorfizm genu MTHFR C677T w heterozygocie wiec bylam pewna, ze homocysteina bedzie wysoka, a wyszla bardzo dobra, wiec warto sprawdzic. Z tego co wiem to jak jest wysoka to kaza metylowany kwas foliowy I ogolnie metylowane suplementy przyjmowac, ale Pasnik mnie np powiedzial, ze jak u mnie homocysteina ok to nie ma takiej potrzeby.
 
Agniecha, mnie wyszedl polimorfizm genu MTHFR C677T w heterozygocie wiec bylam pewna, ze homocysteina bedzie wysoka, a wyszla bardzo dobra, wiec warto sprawdzic. Z tego co wiem to jak jest wysoka to kaza metylowany kwas foliowy I ogolnie metylowane suplementy przyjmowac, ale Pasnik mnie np powiedzial, ze jak u mnie homocysteina ok to nie ma takiej potrzeby.
Bedziesz miec tak jak ja - organizm korzysta sobie z tego nieuszkodzonego genu i ma wszystko w nosie;) tylko, ze mi Pasnik powiedzial, zebym sobie lykala te metyle (ale i tak sama juz wczesniej ich nakupulam) i w sumie utwierdzil mnie w bledzie, ale sie potem opamietalam na szczescie.
 
Nie ma co czekac. Jak czujesz ze chcialabys w lipcu to transferujcie w lipcu [emoji4] jeszcze niejeden slub zaliczycie a Wasze dziecko jest najwazniejsze [emoji4] jak to ktos mi ostatnio madrze napisal, czasem potrzebna jest odrobina zdrowego egoizmu [emoji4] powodzenia![emoji173]
Dzieki :) zapamietam o tej odrobinie zdrowego egoizmu ;) bo tego faktycznie czesto mi brakuje . Na slubie mi nie zalezy tylko nie chcialam odmawiac bo to brat partnera wiec obraza majestatu moglabym byc ;) ale plan mam taki, ze jak w tym tyg dr potwierdzi urlop w sierpniu to lece w lipcu, a jak dr bedzie tam w sierpniu to moze sie przemecze do tego sierpnia zobaczymy co w ciechocinku powiedz a ;)
 
@dżoasia dobrze godasz :tak: ja co roku w czerwcu robię badania takie ogólne: morfo , witaminy, próbę watrobowa, jonogram , panel tarczycowy itd. itd. Quwa w 2017 byly wyniki oki - teraz po roku brania różnych supli duuzzzooo gorsze -nie wspominając o wlosach i paznokciach - na cos pomaga - równocześnie szkodzi na co inne. :growl:
Bo same kombinujemy a guzik sie znamy, nakupimy nie wiadomo czego w roznych dawkach i potem wychodza glupoty.
Nie zebym reklame robila, ale polecam ten zestaw z fertinea - biore go od ok 2 miesiecy (chociaz nie codziennie, ale to moze dobrzei ) i powiem wam, ze czuje sie po nim bardzo dobrze i nawet jakas owu sama z siebie sie trafila w tym miesiacu. Chyba ktos madry go wymyslal i dobrze zbilansowal;) oprocz tego biore koenzyn q10, mleczko pszczele i dodatkowy inozytol. No i choline od wielkiego dzwonu. A wczesniej mialam milion jakichs dziwnych witamin i wychodzily mi glupoty w badaniach.
 
Bedziesz miec tak jak ja - organizm korzysta sobie z tego nieuszkodzonego genu i ma wszystko w nosie;) tylko, ze mi Pasnik powiedzial, zebym sobie lykala te metyle (ale i tak sama juz wczesniej ich nakupulam) i w sumie utwierdzil mnie w bledzie, ale sie potem opamietalam na szczescie.
To faktycznie Moze tak byc z tym korzystaniem z nieuszkodzonego genu, bo wlasnie sie zatsanwaiwlam dlaczego mutacja a homocysteina w normie. Mnie Pasnik mowil, ze w tych suplementach tez sa czesto jakies dawki metylowanych nawet jesli nic o tym nie ma na opakowaniu, czy to prawda nie wiem, Wazne, ze dziala ;). Ja pierwsza ciaze przeszlam ksiazkowo pomino tej mutacji I PAI wiec to tez nie zawsze znaczy, ze beda problemy, jak ktos napisal mniej wiesz jestes spokojniejsza ;)
 
reklama
Do góry