reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ach ci malzowie skad oni sie urwali ze tak wszystkie nas wkurzaja. Kochana mocno zaciskam kciuki za twoje maluszki zobaczysz bedzie pieknie i dzis rozwiejesz wszystkie swoje watpliwosci zwiazane z brakiem objawow ale ja tez nie codziennie je odczuwam a z bejbikiem wszystko jest ok. Twoje malenstwa tez sa na swoim miejscu teraz tylko trzeba zobaczyc czy jedno czy dwa bejbiki sa z mamusia [emoji173][emoji173]
Ja nie wiem właśnie. Ma dar irytowania mnie jak nikt inny. ;)
Zgodnie z prośbą @dżoasia pozwoliłam mu się trochę cieszyć. Po wizycie. [emoji14]
 
reklama
Surykatko czyli podchodziłaś jak dostałaś okres po tych 56 dniach czy czekałaś na jeszcze jeden okres. Szłaś na naturalnym czy sztucznym? Kciuki cały czas za ciebie zaciśnięte.
 
Są dwa pęcherzyki. Lekarz stwierdził, że za wcześnie przyszłam i nie dał mi fotek. [emoji53] stwierdził, że to czas krytyczny i mam przyjść za tydzień, toteż idę 13 lipca. Jak na moje oko, to pęcherzyki całkiem gicio okrąglutkie. [emoji6]
Cudnie, wiedziałam, gratuluję kochana [emoji8]
 
Są dwa pęcherzyki. Lekarz stwierdził, że za wcześnie przyszłam i nie dał mi fotek. [emoji53] stwierdził, że to czas krytyczny i mam przyjść za tydzień, toteż idę 13 lipca. Jak na moje oko, to pęcherzyki całkiem gicio okrąglutkie. [emoji6]

DWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WOOWOWOWOWOWO!!!!! Super!!!!!!!


Dziewczyny, dżoasi już pytałam na privie, ale pewnie jest w pracy - jaki jest wg Waszych lekarzy najlepiej wchłanialny/przyswajalny progesteron. Ja wiem, że przepisują Lutinus, bo ktoś dobrze klinikom za to płaci, a ciekawi mnie jak jest obiektywnie...
 
Moje Panie - proszę o interpretację moich wynikow tarczycy - powiecie mi wiecej niz lekarz rodzinny , który zdawkowo odpowiedział " nie najgorsze" aaaa minusy zamieszkania w zabitej dechami dziurze - gdzie wiecej zacofania niż cywilizacji i boi sie czlowiek powiedzieć , ze szykuję sie do in vitro by Cię żywcem na stosie nie spalono :growl:
20180702_094726-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180702_094726-1.jpg
    20180702_094726-1.jpg
    587,9 KB · Wyświetleń: 353
Wlasnie o to samo pytalam moja dietetyczke. W orzecharz jest selen a nie selenometionina. Ona jest w skladzie roznych preparatow dla kobiet w ciazy. Dlatego zakladam ze nie jest szkodliwa, oczywiscie w rozsadnych dawkach. Ze wszystkimi suplami trzeba uwazac. Szczegolnie w ciazy. Ja pozwalam sobie na jakies swoje zmiany suplementacyjne tylko w sytuacji gdy lekarz nie jest w stanie mi pomoc
 
reklama
Gosia, omege znalazlam polskiej produkcji z firmy Ultivia - nie znam ich opinii na rynku, zamowilam, bo na stronie powoluja sie na Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Robia suple z alg, maja kilka preparatow, wlasnie dla ciezarnych jest z samym DHA, twierdza ze EPA moze miec niekorzystny wplyw na wzrost dziecka.

Link do: Ultivia I Najbezpieczniejszy DHA z mikroalg

@Kurcia wlasnie kurcze nie ogarnelam tego. Mam tyle co na tej stronce powyzej [emoji4]
 
Do góry