reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Są dwa pęcherzyki. Lekarz stwierdził, że za wcześnie przyszłam i nie dał mi fotek. [emoji53] stwierdził, że to czas krytyczny i mam przyjść za tydzień, toteż idę 13 lipca. Jak na moje oko, to pęcherzyki całkiem gicio okrąglutkie. [emoji6]
I powiedział Ci ze za tydzień jak coś jest szansa na serduszka? Ja mam tydzień starsza ciążę od Twojej
 
Bo same kombinujemy a guzik sie znamy, nakupimy nie wiadomo czego w roznych dawkach i potem wychodza glupoty.
Nie zebym reklame robila, ale polecam ten zestaw z fertinea - biore go od ok 2 miesiecy (chociaz nie codziennie, ale to moze dobrzei ) i powiem wam, ze czuje sie po nim bardzo dobrze i nawet jakas owu sama z siebie sie trafila w tym miesiacu. Chyba ktos madry go wymyslal i dobrze zbilansowal;) oprocz tego biore koenzyn q10, mleczko pszczele i dodatkowy inozytol. No i choline od wielkiego dzwonu. A wczesniej mialam milion jakichs dziwnych witamin i wychodzily mi glupoty w badaniach.
@dżoasia - fertinea biore 2 miech codziennie plus Mama Dha premium plus ( zalecone przez gina) q10, kwas foliowy, A+E, Compleks B, cynk i beta karoten
( cynk i karoten od lat) mi po fertinea rybami się mocno odbija - ale żre :p, a wyniki pozostawiają wiele do zyczenia :growl: Ale tak jak piszesz same sobie szkodzimy czasami :szok:
 
reklama
Wizyta jak to wizyta. Szybka. ;) ale ulżyło mi jak zobaczyłam pęcherzyki. [emoji4] tak jak Ty nie mogłam spać w nocy. Obudziłam się o 2 i się zaczęło kotłowanie myśli.
Hehe to chyba wszystkie cierpimy na bezsennosc zasnelam po 12 noc cala z przewracaniem sie z boku na bok nie powiem zebym dobrze spala i o 4 oczy jak 5zloty
A teraz bym sobie kimnela jak musze sie do wizyty szykowac :D:D
 
Do góry