reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurczę sa krótsze i to dużo...Ale przecież to chodzi o podanie podskorne więc chyba aż takiej różnicy nie powinno być... u nas 17 tydzien i dalej się kujemy

Właśnie nie wiem, bo po co by robili takie długie jakby to nie miało znaczenia. Pytałam w aptece ale babka nie potrafiła mi odpowiedzieć.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Czy próbowaliście przelewać zastrzyki z heparyny do zwykłych strzykawek i normalnych igieł ? Bo te od mojego nepoarin podobnie od clexane są tak tempe ze mój brzuch już ich chyba nie akceptuje.:no:
Mam ten sam problem siniak za siniakiem. Najlepiej gonal wspominam igła wchodziła jak w masełko.
 
Skoro beta z dzisiak jest całkiem spoczko, to muszę przemyśleć kolejną sprawę. Otóż dokładnie za 2 tygodnie 4 lipca mamy lecieć na Maltę, gdzie spędzimy tydzień. Wyjazd będzie w równo 6 tygodniu ciąży, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. :)
Trochę panikuję czy jechać czy nie, wyjazd ten wiąże się z lotem, upałem na miejscu, zmianą diety. Co byście zrobiły? Jechać, nie jechać? Jestem w kropce.
Podobno przeciwwskazan nie ma i mozna, ale ja bym nie poleciala.
 
Hej. Moje kochane skarbnice wiedzy - czytam , ze wiele z Was ma przy transferach steryd np. medrol ( czy jakoś tak ) pytanko po co , w jakim celu i co one dają ?
Główny mechanizm działania metyloprednizolonu w komórce docelowej polega na hamowaniu lub pobudzaniu ekspresji genów, których produkty białkowe odgrywają istotną rolę w procesach zapalnych i immunologicznych.

Ja bralam do 3 tyg po transferze po pol tabletki 2 razy dziennie.
 
Skoro beta z dzisiak jest całkiem spoczko, to muszę przemyśleć kolejną sprawę. Otóż dokładnie za 2 tygodnie 4 lipca mamy lecieć na Maltę, gdzie spędzimy tydzień. Wyjazd będzie w równo 6 tygodniu ciąży, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. :)
Trochę panikuję czy jechać czy nie, wyjazd ten wiąże się z lotem, upałem na miejscu, zmianą diety. Co byście zrobiły? Jechać, nie jechać? Jestem w kropce.

Musisz przede wszystkim przemyśleć sprawę, co w razie "problemów". Większość z dziewczyn plami w tym okresie, co okazuje się niegroźne, ale jest stresujące. Czy pójdziesz tam do lekarza i się dogadasz?
Dieta tam jest europejska, lot samolotem też nie jest niebezpieczny. Gorzej z upałem, ale u nas też jest ciepło:) tylko czy tam będzie Ci się chciało siedzieć w klimatyzowanym pokoju i odpoczywać?
Musisz to dobrze przemyśleć i napewno skonsultowac z lekarzem, bo to on musi dać Ci zielone światło.
 
Skoro beta z dzisiak jest całkiem spoczko, to muszę przemyśleć kolejną sprawę. Otóż dokładnie za 2 tygodnie 4 lipca mamy lecieć na Maltę, gdzie spędzimy tydzień. Wyjazd będzie w równo 6 tygodniu ciąży, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. :)
Trochę panikuję czy jechać czy nie, wyjazd ten wiąże się z lotem, upałem na miejscu, zmianą diety. Co byście zrobiły? Jechać, nie jechać? Jestem w kropce.
Justin, ja w 6 tyg tez lecialam samolotem , wczesniej bylam u lekarza , dal mi zielone swiatlo, i powiedzial ze jak nic sie nie dzieje to powietrze, wakacje i relaks sa jak najbeardziej wskazane. Lec kochana i ciesz sie sloncem, od siedzenia i myslenia mozna ocipiec i to pewno ostatnie we dwoje❤️❤️
 
reklama
Normalnie Ci nakopie do .... . Wczoraj wrzucilam zdhecie mojej prawie 2kg dwudnioweczki
I ja też nakopie bo też wstawiłam zdjęcie mojej 2kg trzydnioweczki:laugh2:

Przy dwóch transferach 0 mrozakow, przy pierwszej podana 5dniowa blastka nie została z nami A wczoraj poznałaś moja 3dniowa waleczna kropeczke z którą mamy 32tc ❤
Także ja Cię proszę @Cassiah :D
 
Do góry