reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przepraszam już się zorientowałam. ;)
@chlopkers jakoś mi umknęło, że miałaś transfer. Jakaś nieogarnięta jestem. Trzymam kciuki. [emoji110][emoji110][emoji110]
Dwa ostatnie transfery, to miałam mega odlot ze spaniem. Teraz byłam zadowolona, że wzięłam wolne, bo na drugi dzień nie dałabym rady wstać do pracy.
 
reklama
Kochana, mialam wczoraj w poludnie [emoji4] a Atosiban w dwoch wlewach, jeden 30min przed transferem i pozniej wieksza dawka prawie 2h po zabiegu. Wzielismy jeden zarodek, byl 3dniowy, ale rozmrazany dzien przed transferem i embriolog mowila, ze juz jest czterodniowy kompaktujacy do blastki [emoji4]
Przepraszam, później się ogarnęłam i poprawiłam swój post. Ale wstyd. Zakręcona jestem.
To fantastycznie, zarodek dobrze rokujący.
Możesz napisać jak wygląda wlew z atosibanu?
W sensie, czy to jest dożylny wlew?
 
Przepraszam, później się ogarnęłam i poprawiłam swój post. Ale wstyd. Zakręcona jestem.
To fantastycznie, zarodek dobrze rokujący.
Możesz napisać jak wygląda wlew z atosibanu?
W sensie, czy to jest dożylny wlew?
Tak. Zakladaja wklucie i idzie jak normalna kroplowka, z tym ze jest go na tyle mala ilosc, ze podaja z pompy infuzyjnej a nie z worka [emoji4]
 
Kochana wlasnie nic nie biorę zadnych nosp,uspakajaczy ani innych rzeczy.Moj lekarz uznaje ze transwer na naturalnym cyklu to tak jak normalna ciąża wiec nic mi nie karze łykać.Lecze sie w Invimedzie w wawie.A Ty?dzięki za kciukasy!jutro docisne lekarza o tą luteine :p
Doktor R? Znam znam, moj puerwszy lekarz w pierwszej klinice. On bardzo lubi naturalnie ale jak porozmawiasz i bedziesz uparta da ci spokojnie. Mi dal przy trzecim transferze (pierwszy byl sztuczny, drugi taki bez niczego wiecej sie nie zgodzilam) 200lutinusa. Bralam 300 ;) Heparyne tez dal ale tez naciskalam bo mam zylaki. Steryd tez dal. Relanium dal. Tylko trzeba bardzo sygnalizowac ze chcesz i juz...
 
Ja jutro transwer!trzymajcie kciuki!mam ogromna nadzieje ze sie uda tym razem bo mam dosć porażek!wiec jestem tez w lekkim stresie!oby......
P.S
Wczoraj i dziś walnęłam browara bo pozniej niby nie można to zeby smak zapamiętać [emoji14] :p
Ja już jestem tydzień po nieudanym transferze, wczoraj wypiłam piwo z sokiem imbirowym... O ja..... Uzależnić się można
 
Czesc dziewczyny. W srode 13 mialam transfer naszego ostatniego mrozaczka, 7 dniowej blastki. Przez pierwsze dwa dni czulam ciagniecie a teraz zupelnie nic i zaczynam sie martwic. Bete mam robic w przyszla sobote i nie wiem jak wytrzymam tyle czasu...
Ja bym szybciej zrobiła. 19 albo 20 już bym była w laboratorium
 
Cześć Dziewczynki, dzisiaj 5 dpt 2 blastocyst. Nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła sikacza. Niech te dwie krechy, to będzie prawda a nie złudzenie. Zobacz załącznik 867830
Wiedziałam że teraz się uda. Wywalczyłas heoaryne i medrol i będziesz miała bliźniaki [emoji2] [emoji110] [emoji106] gratuluję, cudna krecha!
 
reklama
Do góry