reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nic a nic raz tylko przy stymulowanym bralam progestron dowcipnie a reszta transwerow nic.Robilam badania przed transwerem i progesteron mialam dobry wiec uznal ze nie daje.W teakcie teansweru podaje mi tez raz tabletke progesteronu i tyle.Justin dzieki za opinie :)teraz go poprosze o receptę niech daje skoro to nie szkodzi a pomoc może!
Powiem szczerze, że Twój lekarz ma bardziej hardcorowe pomysły niż moja dr. W jakiej jesteś klinice? Bierzesz nospę przed transferem? Mi dr kazała brać od dnia przed transferem, żeby wyciszyć macicę. Czy może masz relanium? Polecam też brać magnez jeśli nie bierzesz, po transferze przez kilka dni to nawet 3x1. :)
Powodzenia jutro. :)
 
reklama
Powiem szczerze, że Twój lekarz ma bardziej hardcorowe pomysły niż moja dr. W jakiej jesteś klinice? Bierzesz nospę przed transferem? Mi dr kazała brać od dnia przed transferem, żeby wyciszyć macicę. Czy może masz relanium?
Powodzenia jutro. :)
Kochana wlasnie nic nie biorę zadnych nosp,uspakajaczy ani innych rzeczy.Moj lekarz uznaje ze transwer na naturalnym cyklu to tak jak normalna ciąża wiec nic mi nie karze łykać.Lecze sie w Invimedzie w wawie.A Ty?dzięki za kciukasy!jutro docisne lekarza o tą luteine :p
 
Kochana wlasnie nic nie biorę zadnych nosp,uspakajaczy ani innych rzeczy.Moj lekarz uznaje ze transwer na naturalnym cyklu to tak jak normalna ciąża wiec nic mi nie karze łykać.Lecze sie w Invimedzie w wawie.A Ty?dzięki za kciukasy!jutro docisne lekarza o tą luteine :p
U mnie ta sama klinika ale Wrocław. Weź nospę max, jest bez recepty i łykaj magnez. Ale chociaż kwas foliowy bierzesz? Wit.D3 też jest ważna.
Tak, całkiem jak naturalna ciąża, tylko gmera się w macicy.
Ile zarodków będziesz brała? Blastki czy 3 dniowe?
 
U mnie ta sama klinika ale Wrocław. Weź nospę max, jest bez recepty i łykaj magnez. Ale chociaż kwas foliowy bierzesz? Wit.D3 też jest ważna.
Tak, całkiem jak naturalna ciąża, tylko gmera się w macicy.
Ile zarodków będziesz brała? Blastki czy 3 dniowe?
Tak suplementację mam biorę caly czas D3 kawasy omega,kawas foliowy żelazo i wszystkie inne potrzebne przy planowaniu ciąży.Bede brała jeden 5 dniowa blastka.Wczesniej wzielam dwie tez 5 dniowe i nic wiec teraz oszczedzam bo mi szkoda blastków a niestety mam tylko dwa z tej procedury!nospe wezme pewnie ze tak mam w domu to nie ma sprawy ale wziac ja dzisiaj woeczorem i jutro rano?czy tylko jutro przed transwerem?
Jesteś super dzieki za te rady :* Magnez nospa luteina wszystko wezme!hurtowo! :D
 
@myszkakiszka kochana powodzenia jutro. Ale szczerze mówiąc podejście Twojego lekarza jest co najmniej niepoważne. Jeśli za pierwszym razem taki cykl zupełnie bez leków nie zadziałał to nie rozumiem dlaczego powiela takie postępowanie. Powinien coś pokombinować, progesteron dodatkowy to naprawdę podstawowa podstawa. Niech Ci daje receptę, łaski nie robi! Tak jak pisze @Justin87 nospę łykaj nawet od dzisiaj już, koniecznie przed transferem i jeszcze co najmniej kilka dni później. Jakby cię brzuch pobolewał to spokojnie do bety nospę max możesz 3x1.
 
@myszkakiszka tak z doświadczenia jeszcze powiem, że najlepiej lekarza przycisnąć. Edukowana na forum za każdym razem cisnęłam moją dr o różne rzeczy, jedne udało się przeforsować a innych nie ale wiedziałam, że nie mogę liczyć na jej samodzielną inicjatywę.
Najlepiej powiedz mu, że będziesz się lepiej czuła mając luteinę, to jest naturalny hormon.
Poza tym to nie może być tak, że już 3 transfery poszły a on nic sobie z tego nie robi.
Masz jeszcze jakieś mrożaczki? Jakiej klasy były zarodki, które były do tej pory transferowane? Jaki lekarz widzi powód nieudanych transferów?
 
@myszkakiszka kochana powodzenia jutro. Ale szczerze mówiąc podejście Twojego lekarza jest co najmniej niepoważne. Jeśli za pierwszym razem taki cykl zupełnie bez leków nie zadziałał to nie rozumiem dlaczego powiela takie postępowanie. Powinien coś pokombinować, progesteron dodatkowy to naprawdę podstawowa podstawa. Niech Ci daje receptę, łaski nie robi! Tak jak pisze @Justin87 nospę łykaj nawet od dzisiaj już, koniecznie przed transferem i jeszcze co najmniej kilka dni później. Jakby cię brzuch pobolewał to spokojnie do bety nospę max możesz 3x1.
Jezu dziewczyny dziekuje Wam normalnie kochane jesteście!dżoasia, justin :tak: :-* [love] dlatego wlasnie dopytuje bo wszystkie tu sie wspomagaja farmaceutycznie a ja taki hardcore!no nic biore wszystko zeby sie tylko udalo!
 
Ostatnia edycja:
Tak suplementację mam biorę caly czas D3 kawasy omega,kawas foliowy żelazo i wszystkie inne potrzebne przy planowaniu ciąży.Bede brała jeden 5 dniowa blastka.Wczesniej wzielam dwie tez 5 dniowe i nic wiec teraz oszczedzam bo mi szkoda blastków a niestety mam tylko dwa z tej procedury!nospe wezme pewnie ze tak mam w domu to nie ma sprawy ale wziac ja dzisiaj woeczorem i jutro rano?czy tylko jutro przed transwerem?
Jesteś super dzieki za te rady :* Magnez nospa luteina wszystko wezme!hurtowo! :D
Weź nospę już dzisiaj, teraz i wieczorem i jutro rano przed transferem oraz jakieś pół godziny przed transferem. Tak samo magnez. I później kilka dni po transferze też bierz nospę i magnez. Jeśli w Warszawie jest taki sam klimat jak we Wrocławiu, to pewnie ciężko wyczuć moment, kiedy ten transfer będzie ale spróbuj mniej więcej wbić się w ten moment. ;)
Przed transferem zapewne będziesz miała wizytę u lekarza, tak więc powiedz mu, że chciałabyś luteinę i kropka. A jak nie, to bym poszła do normalnego gina i poprosiła.
A w klinice lekarzowi powiedz jak będzie coś stękał, że jak na razie jego teoria chyba nie przystaje do Twojej sytuacji, bo ciąży nie ma. [emoji14] więc korona mu z głowy nie spadnie przez wypisanie luteiny.
 
Weź nospę już dzisiaj, teraz i wieczorem i jutro rano przed transferem oraz jakieś pół godziny przed transferem. Tak samo magnez. I później kilka dni po transferze też bierz nospę i magnez. Jeśli w Warszawie jest taki sam klimat jak we Wrocławiu, to pewnie ciężko wyczuć moment, kiedy ten transfer będzie ale spróbuj mniej więcej wbić się w ten moment. ;)
Przed transferem zapewne będziesz miała wizytę u lekarza, tak więc powiedz mu, że chciałabyś luteinę i kropka. A jak nie, to bym poszła do normalnego gina i poprosiła.
A w klinice lekarzowi powiedz jak będzie coś stękał, że jak na razie jego teoria chyba nie przystaje do Twojej sytuacji, bo ciąży nie ma. [emoji14] więc korona mu z głowy nie spadnie przez wypisanie luteiny.
Justin zrobie jak mowisz a nóż pomoże! mam jeszcze dwa mrozaki jutro wlasnie zuzyje jeden.Zawsze byly dobre lekarz mowil (klasy B) Lekarz mowi ze tak sie czasem zdarza ze nie zaimplantuje sie zarodek!ja juz sama nie wiem teraz tez mam klasy B!
 
reklama
Justin zrobie jak mowisz a nóż pomoże! mam jeszcze dwa mrozaki jutro wlasnie zuzyje jeden.Zawsze byly dobre lekarz mowil (klasy B) Lekarz mowi ze tak sie czasem zdarza ze nie zaimplantuje sie zarodek!ja juz sama nie wiem teraz tez mam klasy B!
To fakt różnie bywa. Mi teraz przy czwartym transferze dopiero beta wychodzi na sikaczach szybko, jednak nie wiem jak to się dalej rozwinie. Przy czym fakt jest taki, że po raz pierwszy nie czekam na implantację i nie jest ona późna. Nie wiem czy to zasługa zarodków, właśnie klasy 4bb i 4ba, czy jednak wspomagaczy, bo wcześniej też zarodki były ładne i miałam nawet jedną lepszą blastkę. Przy czym ja teraz biorę steryd i heparynę dodatkowo. Przy transferze wzięłam intralipid. Nie wiem czy to pomogło cokolwiek ale nie szkodzi.
Możliwe, że się Tobie uda i tego Ci życzę. :-*
Najważniejsze, żebyś się nie stresować. :-* bierz to co możesz i wierz w swoje maleństwo.
 
Do góry