reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiedziałam że teraz się uda. Wywalczyłas heoaryne i medrol i będziesz miała bliźniaki [emoji2] [emoji110] [emoji106] gratuluję, cudna krecha!
Jutro idę na betę i jestem trochę wystraszona, że jednak nic z tego. Jednak już trochę próbuję postraszyć męża bliźniakami ale on twardo twierdzi, że będzie szczęśliwy i chce bliźniaki. ;)
 
reklama
Jutro idę na betę i jestem trochę wystraszona, że jednak nic z tego. Jednak już trochę próbuję zastraszyć męża bliźniakami ale on twardo twierdzi, że będzie szczęśliwy i chce bliźniaki. ;)
Jutrzejszą beta to potwierdzisz ciążę, nieważne jaka, byle zdrowa donoszona i wyczekana [emoji173] myśli będę słać w Twoja stronę.

Ja szukam źródła pieniędzy [emoji20] nie wiem może pójdę sprzątać po pracy? Skrecac długopisy? Jakieś pomysły macie? [emoji28]
 
Jutrzejszą beta to potwierdzisz ciążę, nieważne jaka, byle zdrowa donoszona i wyczekana [emoji173] myśli będę słać w Twoja stronę.

Ja szukam źródła pieniędzy [emoji20] nie wiem może pójdę sprzątać po pracy? Skrecac długopisy? Jakieś pomysły macie? [emoji28]
Najgorzej z kasą. :( ja ciągle kombinuję jaki tu wymyślic super biznes plan ale mi coś słabo idzie.
 
Kochane wczoraj po usg mialam rozowe plamienie ktore zatrzymalo sie. Koniczynka juz mi wyjasnila ze moglo byc przez heparyne. Ale dzis po popoludniowej dawce znowu mam brazowo na wkladce
I caly prawie utrogestan wylecial. A ja tu zawalu zaraz dostane. Myslicie zeby sie dopchac duphastonem
 
Kochane wczoraj po usg mialam rozowe plamienie ktore zatrzymalo sie. Koniczynka juz mi wyjasnila ze moglo byc przez heparyne. Ale dzis po popoludniowej dawce znowu mam brazowo na wkladce
I caly prawie utrogestan wylecial. A ja tu zawalu zaraz dostane. Myslicie zeby sie dopchac duphastonem
A nie lepiej luteinę pod język? Jeśli masz oczywiście.
 
Moje Drogie, czy mogłabym Was prosić o kilka informacji - będę bardzo wdzięczna. Jak wygląda transferer mrożaczków? Przychodziłyście do lekarza jak zaczynała się owulacja lub pierwszy dzień cyklu? Jak to było u Was? Tak samo trzeba codziennie/co drugi dzień jeżdzić przed transferem do lekarza na badania kontrolne hormonów? I dużo leków przyjmowałyście w tym okresie? Przeprazam że tak męczę, ale nikt z moich znajomych nie przyznaję się że miał in vitro i nie mam nawet z kim o tym porozmawiać :(
U mnie (na sztucznym cyklu) przygotowanie do transferu polegało na wyhodowaniu odpowiedniego endometrium (estrofem dowcipnie od drugiego dnia cyklu),potem dochodzila do tego luteina (ok 5dni przed planowaną datą transferu).Kontrole max 2 od początku cyklu do transferu.Jeśli endo nie rośnie dobrze to może więcej.I tyle :-) Nasze mrozaczki to blastki z 5 doby.Z procedur dodatkowych AH (zawsze zalecają przy mrozaczkach ) i tym razem mieliśmy też embryoglue.Nie miej wyrzutów że pytasz.U mnie w otoczeniu też nikogo po IVF więc forum jest dla mnie ogromnym źródłem wiedzy :-) powodzenia na punkcji.Niech to będzie owocne jajobranie :-)
 
Kochane wczoraj po usg mialam rozowe plamienie ktore zatrzymalo sie. Koniczynka juz mi wyjasnila ze moglo byc przez heparyne. Ale dzis po popoludniowej dawce znowu mam brazowo na wkladce
I caly prawie utrogestan wylecial. A ja tu zawalu zaraz dostane. Myslicie zeby sie dopchac duphastonem
Możesz. Kochana ja zaczelam plamic jakos 18dpt. Jak najbardzieh wez duphaston jesli masz wiecej. A nie masz skurczy?
 
Możesz. Kochana ja zaczelam plamic jakos 18dpt. Jak najbardzieh wez duphaston jesli masz wiecej. A nie masz skurczy?
Nie nie mam
Mam takie uczucie jakby mi ktos drapal endometrium ale to juz tak mam od jakiegos czasu zataz przechodzi. I ciagniecie w pachwinach. Choc brzuch tez czasem boli.
A czemu pytasz o skurcze
 
reklama
Nie nie mam
Mam takie uczucie jakby mi ktos drapal endometrium ale to juz tak mam od jakiegos czasu zataz przechodzi. I ciagniecie w pachwinach. Choc brzuch tez czasem boli.
A czemu pytasz o skurcze
Gosia, bierz rozkurczowe i ewentualnie z progesteronu cos doustnie dorzuć. Jak masz ultrogestan to oprócz dawki dowcipnej łyknij jakąś dodatkową tabletkę. Przy krwawieniu leki dowcipne się nie wchłaniają. Albo dawaj zamiast dowcipnie to w dwójkę (przynajmniej tą dodatkową). Chociaz może przy takim lekkim plamieniu nie będzie różnicy, ale lepiej się zabezpieczyć :)
 
Do góry