reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak tez jestem w Novum [emoji4] A wyjasnil Ci Twoj lekarz prowadzacy skad te zmiany? Bo ja dzis bylam niczym spiaca krolewna i nie ogarnelam podstawowych pytan na mojej wizycie [emoji6]
A u mnie leki były różnie zmieniane, raz miałam przu crio,raz nie takze sądzę że nie jest to zasadą czy świeży transfer czy crio,tylko oni sami kombinują z lekami i szukają tego idealnego dla nas zestawu. Ale encorton to w Novum za każdym razem miałam. To podobno już u noch standard... więc czemu Ci nie dali? ;/
 
reklama
Moje wrazenie odnosnie tej kliniki sa takie ze oni dzialaja bardzo schematycznie do kazdej pacjentki... Ja nie mam wskazan ani do heparyny ani encortonu, dopiero zaczynam robic badania w tym kierunku i brak mi argumentu w rozmowie z lekarzem zeby dolozyc inne leki oprocz tych na recepcie. Zostaly mi dwa mrozaki. Mam nadzieje ze zabiore je pod koniec pod koniec lipca. 4 czerwca mam wizyte u cudotworcy a 26 czerwca histeroskopie. Najlepsze jest to ze po kolejnym nie udamym transferze moja lekarz nawet nie zasugerowala zeby zrobic jakies badania. Dopiero jak zapytalam czy moze histeroskopia to powiedziala bez entuzjamu ze moge zrobic. O pasikoniku jej nie powiedzialam bo domyslam sie ze zaraz by mnie zgasila mowiac ze to wcale nie jest dobry pomysl. Teraz musze sama sie przygotowac do ostatniego podejscia i na prawde dziewczyny, gdyby nie Wy byla bym w czarnej doopie bez pomyslow skazana tylko na swoja lekarz.
A kto jest Twoim lekarzem prowadzącym??
 
Dzieki Misis [emoji5] czyli ze tak po prpstu zmienil zalecenia. zatem upomne sie powtornie o steryd i heparyne na wizycie 10 dc. Skoro nie mowil o braniu lekow od poczatku cyklu to rozumiem ze bede miec podejscie na cyklu naturalnym?
Z tego co kojarze to pisalas o estrofemie wiec cykl sztuczny
 
Kochane myślicie ze powinnam robić jutro bete ? Jutro 18 dpt
Lekarz się nie odzywa nie wiem co robic
Hej. Mi lekarz kazał zrobić tylko 10 dpt i przed wizytą pecherzykowa ktora miałam 19 dpt. Ale ja zrobiłam również 12 dpt żeby sprawdzić przyrost. Przed wizytą pecherzykowa sprawdziłam również progesteron oraz estradiol.
 
Jak na naturalnym to po co estrofem? I skoro endo naturalnie słabo rośnie to czemu naturalny?
Iskierko wlasnie Dr powiedzial ze nie wiadomo czy bede brac estrofem. Dopiero jak zobaczy co wyjdzie na usg w trakcie cyklu, wtedy mi go zaleci lub nie. A pozniej dodal ze z tego co widzi, bez estrofemu sie prawdopodobnie nie obejdzie. Jak juz pisalam wczesniej, bardzo Wam dziekuje za pomoc i merytoryczne porady [emoji173]
 
reklama
Do góry