reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moje wrazenie odnosnie tej kliniki sa takie ze oni dzialaja bardzo schematycznie do kazdej pacjentki... Ja nie mam wskazan ani do heparyny ani encortonu, dopiero zaczynam robic badania w tym kierunku i brak mi argumentu w rozmowie z lekarzem zeby dolozyc inne leki oprocz tych na recepcie. Zostaly mi dwa mrozaki. Mam nadzieje ze zabiore je pod koniec pod koniec lipca. 4 czerwca mam wizyte u cudotworcy a 26 czerwca histeroskopie. Najlepsze jest to ze po kolejnym nie udamym transferze moja lekarz nawet nie zasugerowala zeby zrobic jakies badania. Dopiero jak zapytalam czy moze histeroskopia to powiedziala bez entuzjamu ze moge zrobic. O pasikoniku jej nie powiedzialam bo domyslam sie ze zaraz by mnie zgasila mowiac ze to wcale nie jest dobry pomysl. Teraz musze sama sie przygotowac do ostatniego podejscia i na prawde dziewczyny, gdyby nie Wy byla bym w czarnej doopie bez pomyslow skazana tylko na swoja lekarz.
To troche lipa z jej podejsciem [emoji52] ja z mojego Dr jestem zadowolona, pod katem merytorycznym, widac ze mysli i wie co robi, ale z niego trzeba mocno wyciagac informacje, dlatego jak mam taki slaby dzien jak dzisiaj, ze nie potrafie pozbierac mysli do kupy, ani wyartykulowac sensownego zdania, on niewiele mowi. Podaje dalszy krok i koniec. Powiedzial ze wyjadni mi wszystko jak zobaczy endo i czesc [emoji6] a moj M to juz w ogole nic nie kuma z calej procedury i zbieranie wszelkich info lezy w mojej gestii [emoji6]
Duzo bardziej rozmowny ze mna byl Dr W, ktory mi robil punkcje i pierwszy transfer.
Tak czy inaczej powodzenia u Pasikonika i trzymam kciuki zeby nastepne podejscie bylo TYM szczesliwym [emoji8] a noz widelec uda nam sie kiedys spotkac w klinice [emoji4]
 
reklama
W zasadzie powiedzial ze zaleznie od grubosci endo i wielkosci pecherzyka w 10-11 dc wprowadzimy estrofem lub nie.
Dziewczyny dzieki za rady! Jestescie nieocenione [emoji8]
@chlopkers Ja tak miałam w jednym cyklu. Miałam podchodzić na naturalnym ale okazało się na podgladzie że nie wyprodukowałam jajeczka, Endo było OK ale nie idealne, więc dołożyliśmy estrofem i wtedy raz jeden w zyciu widziałam dwie kreski na teście i to nie owulacyjnym :p :D
 
@chlopkers Ja tak miałam w jednym cyklu. Miałam podchodzić na naturalnym ale okazało się na podgladzie że nie wyprodukowałam jajeczka, Endo było OK ale nie idealne, więc dołożyliśmy estrofem i wtedy raz jeden w zyciu widziałam dwie kreski na teście i to nie owulacyjnym [emoji14] :D
Uff [emoji4] to dzieki za inf. Uspokoilas mnie w tej kwestii! Ale o ten encorton i heparyne to jeszcze podpytam mojego Dr [emoji6]
 
Uff [emoji4] to dzieki za inf. Uspokoilas mnie w tej kwestii! Ale o ten encorton i heparyne to jeszcze podpytam mojego Dr [emoji6]
Heparyne można włączyć razem z progesteronem albo dzień przed. Więc na wizycie na spokojnie możesz zapytać.
Ale encorton zazwyczaj się bierze od początku cyklu 2-3dc
 
Heparyne można włączyć razem z progesteronem albo dzień przed. Więc na wizycie na spokojnie możesz zapytać.
Ale encorton zazwyczaj się bierze od początku cyklu 2-3dc
Bede do niego dzwonic na samym poczatku cyklu i sie jeszcze raz zapytam o Encorton. Mam w domu jeszcze teoche z poprzedniego podejscia. Ale kurcze czuje wewn opor zeby brac steryd bez wiedzy lekarza. Ehh wiem ze to glupie ale tak juz mam
 
W zasadzie powiedzial ze zaleznie od grubosci endo i wielkosci pecherzyka w 10-11 dc wprowadzimy estrofem lub nie.
Dziewczyny dzieki za rady! Jestescie nieocenione [emoji8]
Aha,to bys szla na naturalnym cyklu. Przynajmniej tyle lekow nie bedziesz musiala brac. Mozesz jeszcze sobie zaczac brac acard. Dziewczyny braly wczesniej, ja zaczynalam gdzies 2 dni przed transferem tylko jesli mislabys miec jeszcze heparyne to jedno bierzesz rano-ja biore heparyne, a drugie wieczorem
 
reklama
Aha,to bys szla na naturalnym cyklu. Przynajmniej tyle lekow nie bedziesz musiala brac. Mozesz jeszcze sobie zaczac brac acard. Dziewczyny braly wczesniej, ja zaczynalam gdzies 2 dni przed transferem tylko jesli mislabys miec jeszcze heparyne to jedno bierzesz rano-ja biore heparyne, a drugie wieczorem
Cholera jestem teraz zla na sama siebie ze caly czas odkladalam zrobienie badan w kier. trombofilii na pozniej. I teraz moge nie doczekac wyniku do poczatku nast. cyklu. Z MTHFR w diagnostyce czekalam u nas dobre 2 tyg na wyniki.
Bo jesli by cos wyszlo (jak juz pisalam mam spore zylaki na nogach, odkad pamietam), mialabym dla Dr konkretny argument na wlaczenie lekow przeciwzakrzepowych.
 
Do góry