reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak tez jestem w Novum [emoji4] A wyjasnil Ci Twoj lekarz prowadzacy skad te zmiany? Bo ja dzis bylam niczym spiaca krolewna i nie ogarnelam podstawowych pytan na mojej wizycie [emoji6]
Nie wiem czemu oni takie zmiany wprowadzaja. Myslalam ze moze skoro bede podchodzic na naturalnym to dlatego nie podaja innych lekow a skoro nie udalo sie z ecortonem i heparyna to warto sprobowac bez tego. Z tym ze ja dowiedzialam sie dopiero od Was co to jest heparyna a po swierzym transferze nie wiedzialam po co mi kolejne zastzyki [emoji5]
 
reklama
Nie wiem czemu oni takie zmiany wprowadzaja. Myslalam ze moze skoro bede podchodzic na naturalnym to dlatego nie podaja innych lekow a skoro nie udalo sie z ecortonem i heparyna to warto sprobowac bez tego. Z tym ze ja dowiedzialam sie dopiero od Was co to jest heparyna a po swierzym transferze nie wiedzialam po co mi kolejne zastzyki [emoji5]
Jestem tym bardziej w szoku co do zalecen odnosnie tych lekow, bo oni sie dosc mocno chwala skutecznoscia wlasnie w crio. A co do heparyny, teoretycznie mam wskazanie ze wzgl na mutacje MTHFR hetero wersje A i C. A przy moich obecnych od zawsze zylakach na nogach, nie zdziwilabym sie gdyby wyszlo tez cos z trombofilii.
Kochana a Ty masz jeszcze jakies mrozaczki? Czy zaczynacie od poczatku? Bo teraz chyba planowalas uderzac do Pasikonika?
 
Jestem tym bardziej w szoku co do zalecen odnosnie tych lekow, bo oni sie dosc mocno chwala skutecznoscia wlasnie w crio. A co do heparyny, teoretycznie mam wskazanie ze wzgl na mutacje MTHFR hetero wersje A i C. A przy moich obecnych od zawsze zylakach na nogach, nie zdziwilabym sie gdyby wyszlo tez cos z trombofilii.
Kochana a Ty masz jeszcze jakies mrozaczki? Czy zaczynacie od poczatku? Bo teraz chyba planowalas uderzac do Pasikonika?
Moje wrazenie odnosnie tej kliniki sa takie ze oni dzialaja bardzo schematycznie do kazdej pacjentki... Ja nie mam wskazan ani do heparyny ani encortonu, dopiero zaczynam robic badania w tym kierunku i brak mi argumentu w rozmowie z lekarzem zeby dolozyc inne leki oprocz tych na recepcie. Zostaly mi dwa mrozaki. Mam nadzieje ze zabiore je pod koniec pod koniec lipca. 4 czerwca mam wizyte u cudotworcy a 26 czerwca histeroskopie. Najlepsze jest to ze po kolejnym nie udamym transferze moja lekarz nawet nie zasugerowala zeby zrobic jakies badania. Dopiero jak zapytalam czy moze histeroskopia to powiedziala bez entuzjamu ze moge zrobic. O pasikoniku jej nie powiedzialam bo domyslam sie ze zaraz by mnie zgasila mowiac ze to wcale nie jest dobry pomysl. Teraz musze sama sie przygotowac do ostatniego podejscia i na prawde dziewczyny, gdyby nie Wy byla bym w czarnej doopie bez pomyslow skazana tylko na swoja lekarz.
 
Z tym ja Ci tez nie pomoge ale nie wiem czy to masz juz wynik finalny, bo u mnie to troche inaczej wygladalo. Jak robię badania w diagnostyce to nie raz jest tak ze jest juz wynik a nie ma tego przedzialu i on pokazuje sie pozniej. JaJa na tych cytokinach to sane strzalki mialam
To sa ostateczne wyniki bo to z Prokocimia. Wiec nie elektroniczne.
Kurcia na moje oko nie jest źle ;) Tylko IL2 dość wysoka, ale to jest prozapalna, więc jeśli miałaś przeboje z pęcherzem to ma prawo być podwyższona. IFN/IL10 bardzo dobry jak na ciążę (wg Paśnika ma być właśnie 0,1-0,3 mimo, że norma jest chyba 0,8-1,5) :) No i ogólnie IL10 masz dość niską, przy ciąży powinna być o wiele wyższa, ale nie wiem czy ona ma dopiero w ciąży rosnąć czy jak(?)
Wow. Dzieki. No wlasnie tyle w necie wyczytalam ze ta il10 jest za niska u mnie (za co ona odpowiada?).
A ta prozapalna moze tez byc przez endomende :/ bo to wieczny stan zapalny
 
reklama
Do góry