reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Generalnie u mnie było tak: poniedziałek mocne krwawienie i ból czwartek wizyta pęcherzyk w macicy brak zarodka i decyzja odstawić wszystkie leki i czekać jeśli nie zacznę krwawić to we wtorek tabletki dopochwowe ... Ale po wizycie coś już się zaczęlo dziać krwawienie i w piątek przyszły skurcze bardzo mocne krwawienie no a dziś jeszcze ból i tak jak okres ... Także mam cichą nadzieję że się oczyscilo
Trzymam kciuki mocno żeby Twoj organizm sam dał radę✊✊ Ja usg mam we wtorek- zobaczymy co zdecyduje lekarz...
 
reklama
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Ale brazowe plamienie to moze byc akurat po implantacji wiec jeszcze nie trac nadziei i jedz na bete
 
Hej KOBIETY - witam w tą piękną słoneczną i pracowitą niedzielę:p gratuluje bet i trzymam ✊ za mega przyrosty. @Agonia777 mocne ✊ za pozytywne zakończenie - my , a raczcej ja jeszcze myślę - trochę mnie to przerasta. @dżoasia i @Murawa - to ja dzień przed wami bede u góru 16.05 ;) @redferrari owocnego jajcobrania jutro. Ogólnie mocne ✊ za Nas wszystkie:). Stwierdziłam wczoraj , ze ta stymulacja choc beta zerow - uregulowana mi @ , zazywczaj byla duza rozpietosc co 23 lub 28 , a od lutego jak w zegarku co 23 dni - no chyba że to już starość sie zbliża :growl: jeszcze bardzie :szok: jak to w statystykach Naszej @Murawa . Milej niedzieli dziewczynki
 
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Zrób betę dzis...moze to nie miesiączka...
 
reklama
Do góry