reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam w ta piękna słoneczna niedzielę kochana wracam do gry a więc tak tarczyca jest wysoka bo ponad 2.80 od jutra tabletki na nią raz dziennie na czczo krzepliowosc wysoka więc będzie albo acard albo aspiryna po transferze teraz czekam na okres i od 2 dnia estrofem i 7 kontrola jak tam macica się ma brzuch boli a ona się spóźnia już 4 dzień więc wstępnie transfer koniec maja początek czerwca zrobiłam te wyniki wszystkie co kazał jeszcze 2 muszę zrobić ale to w głównym laboratorium nie zrobiłam kariotypow bo stwierdziliśmy z lekarzem i mężem że jeśli ten transfer nie wypali to wtedy zajmiemy się genetyka i wybiorę się do Pasnika;) więc proszę o kciuki aby tym razem poszło wszystko dobrze
 
Witam w ta piękna słoneczna niedzielę kochana wracam do gry a więc tak tarczyca jest wysoka bo ponad 2.80 od jutra tabletki na nią raz dziennie na czczo krzepliowosc wysoka więc będzie albo acard albo aspiryna po transferze teraz czekam na okres i od 2 dnia estrofem i 7 kontrola jak tam macica się ma brzuch boli a ona się spóźnia już 4 dzień więc wstępnie transfer koniec maja początek czerwca zrobiłam te wyniki wszystkie co kazał jeszcze 2 muszę zrobić ale to w głównym laboratorium nie zrobiłam kariotypow bo stwierdziliśmy z lekarzem i mężem że jeśli ten transfer nie wypali to wtedy zajmiemy się genetyka i wybiorę się do Pasnika;) więc proszę o kciuki aby tym razem poszło wszystko dobrze
✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Czyli że co, po transferze i jeśli się uda nie można się z małżonkiem zbliżyć?:p
W normalnym przebiegu ciazy mozna. ja mialam krwiaki i plamilam do 15-16 tc potem amniopunkcja i tez zakaz. Wstepnie lekarz powiedzial ze do 20 tc to patrzymy sobie w oczy z mezem... a zapytam 01.06 czy juz moge popatrzec na co innego u meza :D
 
Przez pierwsze trzy miesiące nie zalecają oczywiście nikt ci nie zabroni ..ale orgazm to zawsze skórcze macicy wiec może być różnie ..

Tzn ja to nie moglam od punkcji do testowania czyki 7 tc zero sex
Potem moglam no ale 13 tc wykryto lozysko przodujace centralnie I zakaz znow az do porodu bo nigdy sie nie podnioslo cholerstwo jedne

W tej ciazy caly czas sexik gorzej z moim libido[emoji13][emoji13]
Maz wymysla swiece czerwone kwiaty [emoji23]masaze a mi hmmm albo srednio albo nic ochoty
Pewnie przejdzie po porodzie mi
 
reklama
Do góry