reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Ivf to losowanie.. pomimo tego że zrobisz wszystko może się nie udać... Wierzę w to że każda z nas kiedyś trafi szóstkę w ivfowego totka. Glowa do góry!
Nie za szybko panikujesz?
 
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Robiłaś betę i poziom progesteronu? Może te plamienia wcale nie oznaczają, że to koniec i nic z tego nie będzie. Chyba też za wcześnie na @?
 
Czy ty szukasz,jakiegos labu na jutro czy o co cho? :D
Mialam chec sprawdzic prg. Ale chcialam sprawdzic go zanim sobie dołoze prolutex. Ale... odłożyłam juz wczoraj wiec nie ważne. Robię troche samowolke ale jeden doktor mi kiedys tak poradził.
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Kurde... a u ciebie plamienia sa zwykle zanim przerwiesz progesteron? Bo sama wiesz jak to jest z tymi plamieniami... nie raz jest ciaza i sa plamienia a nie raz beta zero a zadnych plamien. Wiem ze to nastraja do doopy ale masa dziewczyn miala, nawet skrzepy wylatywaly w tydzień po transferze a dzieciaki juz marchewke wsuwaja z łyżeczki.
 
Mialam chec sprawdzic prg. Ale chcialam sprawdzic go zanim sobie dołoze prolutex. Ale... odłożyłam juz wczoraj wiec nie ważne. Robię troche samowolke ale jeden doktor mi kiedys tak poradził.

Kurde... a u ciebie plamienia sa zwykle zanim przerwiesz progesteron? Bo sama wiesz jak to jest z tymi plamieniami... nie raz jest ciaza i sa plamienia a nie raz beta zero a zadnych plamien. Wiem ze to nastraja do doopy ale masa dziewczyn miala, nawet skrzepy wylatywaly w tydzień po transferze a dzieciaki juz marchewke wsuwaja z łyżeczki.
Jutro pojadę na betę i progestreron.
Okres powinnam dostać 18 maja
 
reklama
@lama70 widze ze masz nie dosc ze heparyne i acard to acard w podwójnej dawce co sie standardowo daje. A po nim sporo plamień. Ja bym pewnie dolozyla tej luteiny, magnezu x6 i czekala na jutro
 
Do góry