reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak już wcześniej napisałam pozwalam sobie na małą iskierkę nadziei. ;) dzisiaj i wczoraj wypiłam kawę myśląc, że będzie soczyste 0 bety. Byłam o tym przekonana tak mnie brzuch okresowo dawał popalić. [emoji33][emoji33][emoji33] zła ze mnie matka. No i dwa dni latania i załatwiania różnych spraw łącznie z podbieganiem na pociąg. Masakra. Chyba że dzięki temu maleństwa się dotleniły. ;)
Ja ostatnio wypytywała wszystkich doktorów odnośnie kawy i wszędzie informacje ze nie widza powodu kompletnie żeby z jednej małej słabej zrezygnowac
 
reklama
Dziewczyny z Warszawy. Zobaczcie. Jakie ceny i nawet w niedziele czynne (wtedy wynik w pojąłem czasem zwyczajnie potrzeba danego dnia wykonać badanie ale czasem ważna data pobrania konkretna)

http://www.polskiepunktypobran.pl/

Beta 25
Prg 21
Wyniki online tego samego dnia na maila.
I jak by była potrzeba - różnie bywa - pobrania w domu
 
o matko czy Wy też tak miałyście przed punkcją, że wilgoć intymna i ochoty do potęgi entej? A pan dr z uśmiechem przypomniał "nie współżyjecie już"...
katastrofa normalnie :(
 
19,8
7 dzień 2 blastek
Cieszę się ale ostrożnie, w poprzednich biochemicznych tez była niska. Ale wyższa niż teraz. W poniedziałek ma być 60!

Jak się pare razy miało spadające bety to takie małe wartości daja nadzieje ale raczej dodają paraliżu niż skrzydeł, wiecie co mam na myśli na pewno.
Kochana gratuluję ❤❤❤✊✊✊ za przyrost
 
W de ginko prowadzi ciaze a przed porodem msc dwa idziesz poznac porodowke i dr ktiry bedzue przy porodzie

Ginko byla za sn ale mowila ze ostatnia decyzja do dr
No trudno juz nifdy nie bedzue sn ;( po dwoch cc nikt mi nie zrobi sn gdyby trzeci cud mial sie udac....ale nie mozna miec wszystko
Mozliwe ze 21/6 mnie zlapia bole I odejda wody to choc cos przezyje haha a nie na zimno cc
No Tak wiec cc w 39+0 tc ,41dni[emoji110][emoji110]

Jak sie czujesz? Wiem ze my dosc blisko ...msc
roznicy?
Ja 33+1 dzis
Wiem, ze bardzo chcialas rodzic sn ale wazne, zeby szybko poszlo ;) Jejku juz niedlugo przytulisz synka, ja tez nie moge sie juz doczekac. Ja czuje sie dobrze, dziekuje :) u mnie dzis 30+6, wiec calkiem blisko mamy terminy, ja tez licze, ze cc przyoadnie na 39tc ;)
 
Dziewczyny z Warszawy. Zobaczcie. Jakie ceny i nawet w niedziele czynne (wtedy wynik w pojąłem czasem zwyczajnie potrzeba danego dnia wykonać badanie ale czasem ważna data pobrania konkretna)

http://www.polskiepunktypobran.pl/

Beta 25
Prg 21
Wyniki online tego samego dnia na maila.
I jak by była potrzeba - różnie bywa - pobrania w domu
Czy ty szukasz,jakiegos labu na jutro czy o co cho? :D
 
Mój się urodził 59 cm ale przecież to całe dziecko z główką tyle ma więc ciuszki na 56 pasowlay idealnie ;) hahaha .. mamuśki musicie mieć pierwsze na 56 bo w 62 się utopia mimo idź dziecko ma 60 cm ciuszki pasują mniejsze ;) no co wy ..
Mój syn 57 cm jak się urodził i niektóre ciuszki 56 były za małe. Miał za krótkie rękawy i pod szyją goło. Ale to wszystko zależy od firmy i jaka mają rozmiarowke. Lupilu ma zawyżone, Smyk tak samo A np F&F czy Pepco mają już zanizona lub na styk rozmiarowke.
 
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
 
reklama
Do góry