reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

He, he...dr się tyle piczek naogląda, że bzykanko mu nie w głowie:-D
Ja ostatnio dopiero zapytałam (23tc) i dr zdziwiona, że no przecież ciąża rozwija się prawidłowo to oczywiście że można:biggrin2: tylko bez hardcorów:rofl2:
Mój m dzisiaj mi proponował usg dowcipne...nawet sprzęt podobny i podobno ciepły więc same miłe odczucia ale niestety nie mogłam skorzystać a szkoda bo mam ochotę na Przytulanki :D
 
reklama
Dziewczyny podpowiedz proszę. Co lepsze z suplemetacji przed : Mama dha premium plus czy Femibion Natal ? Dzieki

Ja nie wiem co lepsze ale na początku brałam Femibion Natal 1 a teraz Femibion Natal 2. Tak poleciła mi moja dr. (+dodatkowo witamina D 1000 jednostek). Wszystkie wyniki mam w normie więc jak dla mnie ten suplement jest ok.
 
Sprobuj sama to nie takid straszne ja jak sie po 3 dniach przyzwyczailam to emkowi juz nie dalam robic
Mam za wysokie ciśnienie na takie wrażenia :p prolutex jeszcze 2 tygodnie z ten przeciwzakrzepowy chyba do 16 tym więc jeszcze tylko 5 tygodni... TYLKO:szok: więc niech mamusia dalej ćwiczy na brzuszku, nie będę odbierać jej tej przyjemności :p
 
Ja nie wiem co lepsze ale na początku brałam Femibion Natal 1 a teraz Femibion Natal 2. Tak poleciła mi moja dr. (+dodatkowo witamina D 1000 jednostek). Wszystkie wyniki mam w normie więc jak dla mnie ten suplement jest ok.
Mi się wydaje ze wszystkie mają zbliżony skład. Ważne aby były kwasy DHA. Ja biorę mama DHA ale już mi się kończy więc kupię coś nowego :)
 
I piękna bajka znów się kończy kur.....a .czwarty transfer 7 maja miała być szczęśliwa siódemka którą przynosi szczęście i h....j.
Dzisiaj 6 dpt a na ja właśnie dostałam plamienia brązowego jak przed okresem. Brzuch mnie napierdala i znowu te gorące poty w nocy.
Masakra dlaczego moje życie musi mnie aż tak kopać w dupę. ..
Niby wyniki dobre endometrium super ciałka żółte były dwa i ....
Kochana ale to ze plamisz to nie znaczy ze sie nie udalo
 
Dziewczyny, może głupie pytanie ale jakoś łatwiej mi tu zapytać niż lekarza [emoji1] a to chodzi o nasienie, o wysiłek fizyczny czy o to żeby kobieta fizycznie nie reagowała bo są skurcze?
Chodzi o wysiłek kobiety, skurcze itp :) wiesz w trakcie podniecenia, orgazmu nasza macica zaczyna mieć skurcze a to już nie jest dobre dla Maleństwa:) pozatym też i infekcje często są po wspozyciu...narazie to tylko możesz się popatrzeć albo rączka dotknąć :p
 
Ja u R.S. [emoji4] weszłam na Twój profil i patrzę jaka Ty stara jesteś i muszę przyznać że jednak jestem młodsza [emoji1] dokładnie o jakieś niecałe 2 tygodnie od Ciebie [emoji1]
Mój mąż mówi że nie ma już starszych niż my
Najważniejsze to się nie poddawać choć ja przy amh 0,7 mam wątpliwości czy jest sens jeśli teraz by się nie udało.
@Yuffie - " kochana" pociesz męża , że sa starsi niż Wy -My ;)
 
reklama
Do góry