reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nowy
Hej wszystkim;) dzisiaj miałam wizytę u ginekolog odnośnie biopsji i mówi ,ze wszystko w normie i ,ze teraz tylko czas i czas:mad: powiedziałam jej o immunologii u Pasnika i oczywiście ona się nie zna ,ale zastrzyki które Pasnik proponuje jej zdaniem moga mi dopiero zaszkodzić i ta heparyna encortan nie wróży mi dobrze i teraz mam mętlik :mad:skonsultować musze to z immunologie w Bxl i teraz jestem głupia bo nie wiem komu zaufać ? Czy Pasnik rzeczywiście wie co robi?
Oj kochana kto jak kto ale Pasnik doskonale wie co robi
 
Nowy
Hej wszystkim;) dzisiaj miałam wizytę u ginekolog odnośnie biopsji i mówi ,ze wszystko w normie i ,ze teraz tylko czas i czas:mad: powiedziałam jej o immunologii u Pasnika i oczywiście ona się nie zna ,ale zastrzyki które Pasnik proponuje jej zdaniem moga mi dopiero zaszkodzić i ta heparyna encortan nie wróży mi dobrze i teraz mam mętlik :mad:skonsultować musze to z immunologie w Bxl i teraz jestem głupia bo nie wiem komu zaufać ? Czy Pasnik rzeczywiście wie co robi?
Jak się nie zna to po co zajmuje stanowisko...nie słuchaj lekarzy którzy nie mają pojęcia o immunologii
 
Może masz racje:( ja tak wszystko biorę do serca :(tak się boje ze mogę zaszkodzić sobie
Nie dziwię się. Często niestety zdarza się tak, że my po latach walki, szukania informacji, wielu konsultacji mamy większa wiedzę niż niejeden ginekolog - oczywiście w zakresie niepłodności. Mój gin w mieście postawił mi sprawę jasno: Pani Aneto na tych działaniach moja wiedza i doświadczenie się kończą ( A i tak juz duzo robił na moje życzenie - leki,badania). Polecam udać się do kliniki gdzie pracują specjaliści i mają znacznie większe pole do manewru." Nie cudowal, nie kombinować i nie nagrywał najmądrzejszego.
 
Dziewczyny zaczynam dostawać już kręćka... Jutro 7dpt 5 dniowej blaski myślicie, że beta powinna już wyjść? chyba dłużej nie wytrzymam... [emoji17][emoji17][emoji17]
 
reklama
Do góry