reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć. Zaczynamy przygotowania do stylu stylumacji. Dostałam Gonapeptyl na 8 dni. Brała to która z Was? Jak się po tym czulyscie? Bo zastanawiam się czy iść na urlop czy spokojnie mogę chodzić do pracy.
 
reklama
Nowy
Hej wszystkim;) dzisiaj miałam wizytę u ginekolog odnośnie biopsji i mówi ,ze wszystko w normie i ,ze teraz tylko czas i czas:mad: powiedziałam jej o immunologii u Pasnika i oczywiście ona się nie zna ,ale zastrzyki które Pasnik proponuje jej zdaniem moga mi dopiero zaszkodzić i ta heparyna encortan nie wróży mi dobrze i teraz mam mętlik :mad:skonsultować musze to z immunologie w Bxl i teraz jestem głupia bo nie wiem komu zaufać ? Czy Pasnik rzeczywiście wie co robi?

Ja tam u dr Paśnika nie byłam, ale z tego co tu już widziałam, to jest cudotwórcą i warto mu zaufać, a po drugie wiele z Nas, ja także, bierze encorton i zastrzyki z heparyny i jesteśmy w ciąży, więc dla mnie odpowiedź jest jasna :-) ja te leki biorę zapobiegawczo, bo moje lekarki mówią, że one nie zaszkodzą a mogą pomóc i takim sposobem u Nas już 21tc
 
Cześć. Zaczynamy przygotowania do stylu stylumacji. Dostałam Gonapeptyl na 8 dni. Brała to która z Was? Jak się po tym czulyscie? Bo zastanawiam się czy iść na urlop czy spokojnie mogę chodzić do pracy.
Ja normalnie chodziłam do pracy podczas całej stymulacji.Wolne wzięłam tylko po pierwszym transferze (zresztą nieudanym),więc przy drugim transferze nie bralam wolnego, teraz jestem 19 dpt (5. tc) i tez chodzę do pracy,a w poniedziałek mam wizytę podczas ktorej mam nadzieję,że będzie bijące serduszko.Praca odciaga moją uwagę,nie zamartwiam się cały dzień,tylko staram się nie przeciażać
 
Ja tam u dr Paśnika nie byłam, ale z tego co tu już widziałam, to jest cudotwórcą i warto mu zaufać, a po drugie wiele z Nas, ja także, bierze encorton i zastrzyki z heparyny i jesteśmy w ciąży, więc dla mnie odpowiedź jest jasna :-) ja te leki biorę zapobiegawczo, bo moje lekarki mówią, że one nie zaszkodzą a mogą pomóc i takim sposobem u Nas już 21tc
Mnie ta dr dziś nastraszyla żebym nie brała bo zaszkodzi:mad: rozrzedzi krew i będzie problem
 
Ja tam u dr Paśnika nie byłam, ale z tego co tu już widziałam, to jest cudotwórcą i warto mu zaufać, a po drugie wiele z Nas, ja także, bierze encorton i zastrzyki z heparyny i jesteśmy w ciąży, więc dla mnie odpowiedź jest jasna :-) ja te leki biorę zapobiegawczo, bo moje lekarki mówią, że one nie zaszkodzą a mogą pomóc i takim sposobem u Nas już 21tc
A najbardziej to przeraża mnie ten metlik :mad: tylu lekarzy i każdy inaczej mówi ,a tylko Pasnik stwierdził co może być przyczyna :( a tutaj mówi babka co innego
 
reklama
Do góry