reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witaj też jestem po 5 nieudanych pełnych transferach . I w końcu zdecydowałam się udać do dr Pasnika choć w głowie miałam zamiar do Malinowskiego ale dziewczyny Kochane przekonały mnie do Pasnika. Wizyta krótka zlecił wstępnie badania test IMK i Ana. Czekam na wyniki i w maju ruszam na wizytę. Mam nadzieję że w immunologii leży przyczyna moich niepowodzeń . Bo mąż jest przebadany wzdłuż i wszerz i zdrowy . Przyjmuje tylko w Łodzi na Szczanieckiej . Na necie jest adres Apc Analizy. Jeśli możesz powiedzieć coś więcej gdzie się leczylas i jakie miałaś zarodki pozdrawiam
Cześć :)
Kochana badanie powtórz choćby jutro, leków jeszcze nie odstawiaj - nie wiadomo, czy beta dopiero się rozkręca czy może już spada, więc trzeba to sprawdzić :* Trzymam kciuki mimo wszystko :*

Cześć Dziewczyny, powtórzyłam betę dziś ( jest 13dpt) i wyszła 68. Lekarz twierdzi ze to bardzo niedobrze ze rośnie zamiast spadać bo już ta wcześniejsza robiona w 9dpt była zbyt mała i to, ze po 4 dniach urosła świadczy tylko o nieprawidłowo rozwijającej się ciąży albo ciąży poza macicznej :( Miałam w między czasie trochę plamien itd ale na razie @ się nie rozkręcila, brzuch tez mnie nie boli. Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z ta beta tzn jakie wartości powinny być „dobre” po 13dpt.jak miałam podany 5 dniowy zarodek, bo ja już nic nie kumam :(
 
reklama
Cześć :)


Cześć Dziewczyny, powtórzyłam betę dziś ( jest 13dpt) i wyszła 68. Lekarz twierdzi ze to bardzo niedobrze ze rośnie zamiast spadać bo już ta wcześniejsza robiona w 9dpt była zbyt mała i to, ze po 4 dniach urosła świadczy tylko o nieprawidłowo rozwijającej się ciąży albo ciąży poza macicznej :( Miałam w między czasie trochę plamien itd ale na razie @ się nie rozkręcila, brzuch tez mnie nie boli. Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z ta beta tzn jakie wartości powinny być „dobre” po 13dpt.jak miałam podany 5 dniowy zarodek, bo ja już nic nie kumam :(
Chyba nie ma czegoś takiego jak dibre wartości. Powinna się podwajać po 48h i to bardzo dobrze rokuje. Znowu przy blastce rzeczywiście powinna być wyższa. U mnie w 10dpt było 182. Czyli w 13 około 500 pewnie
 
Cześć :)


Cześć Dziewczyny, powtórzyłam betę dziś ( jest 13dpt) i wyszła 68. Lekarz twierdzi ze to bardzo niedobrze ze rośnie zamiast spadać bo już ta wcześniejsza robiona w 9dpt była zbyt mała i to, ze po 4 dniach urosła świadczy tylko o nieprawidłowo rozwijającej się ciąży albo ciąży poza macicznej :( Miałam w między czasie trochę plamien itd ale na razie @ się nie rozkręcila, brzuch tez mnie nie boli. Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z ta beta tzn jakie wartości powinny być „dobre” po 13dpt.jak miałam podany 5 dniowy zarodek, bo ja już nic nie kumam :(
U mnie w 14 dpt blaski beta była na poziomie 914. Czyli u Ciebie chyba nie za dobrze się dzieje.
 
Panik
Nie chce cie martwic ale moja 1 ciaza tak wygladala. Rosla mi beta caly czas tylko ze srednie wartości. I niby na usg pecherzyk byl i rósł ale jakos czekalosmy do 8 tc czy bedzie serduszko i odstawialam leki. Zas przy 2 ciazy mimo tez niezbyt wysokich bet urodzilam córkę. Wiec roznie to bywa z tymi betami
 
Cześć :)


Cześć Dziewczyny, powtórzyłam betę dziś ( jest 13dpt) i wyszła 68. Lekarz twierdzi ze to bardzo niedobrze ze rośnie zamiast spadać bo już ta wcześniejsza robiona w 9dpt była zbyt mała i to, ze po 4 dniach urosła świadczy tylko o nieprawidłowo rozwijającej się ciąży albo ciąży poza macicznej :( Miałam w między czasie trochę plamien itd ale na razie @ się nie rozkręcila, brzuch tez mnie nie boli. Czy możecie mi powiedzieć jak to jest z ta beta tzn jakie wartości powinny być „dobre” po 13dpt.jak miałam podany 5 dniowy zarodek, bo ja już nic nie kumam :(
U mnie w styczniu tez tak powoli rosla, ale potem.sie.ladnie rozkrecila. Byl nawet widoczny pecherzyk ciazowy ale i tak poronilam. Moze daj sobie i malenstwu jeszcze 2-4dni? Kurde nadzieja umiera ostatnia... (moje bety w 6 8 10 12 14 dpt byly 4, 16, 38, 80 i 207) w 19dpt byla 1440 i dostalam krwotoku :(
 
Nadziejajest -no to zaczynamy schizowac razem mialas podany blastke czy 3 dniowy?
Kiedy robisz bete?
Ja chyba odwyklam od tych wszystkich lekow bo od pocz brania lekow caly czas boli mnie brzuch jak na @.
 
reklama
Cześć. :)
Jak samopoczucie u dziewczyn mających transfer w poniedziałek?
U mnie trochę zawirowań z tym związanych, stąd nawet nie myślę zbytnio czy się uda czy nie uda. A może jest to związane z tym, że trochę już jestem zrezygnowana przez dotychczasowe niepowodzenia. :( nie wpadam w rozpacz ale też nie tryskam nadzieją.
 
Do góry