reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Jak już opadły emocje związane z USG serduszkowym to pojawiły się kolejne zamartwienia. Mianowicie kiedy iść na zwolnienie. Planowałam iść już od maja bedzie 8 tc ale wczoraj usłyszałam od lekarza że ciąża to nie choroba i najgorsze co mogę zrobić to iść na zwolnienie i oglądać seriale. Praca niby lekka przed kompem ale mam pod sobą ok 200 osób więc stresu sporo. W tym często 150 km jeżdżę do innego miasta na spotkania itd . Sama nie wiem co robić. Mąż mówi żebym szła bo nie może patrzeć jak mnie nie ma po 10-12 godzin. Ta ciąża była tak bardzo wyczekiwana że nie darowałabym sobie jakby w pracy coś się zadziało z drugiej strony lekarz mówi co innego.
Idź smialo tyle lat czekania ja np nie wracam do pracy chociaż też mam siedząca ale w chemii:/
 
reklama
Ja nibu 3+5 od zaplodnienia a Masakra mnie wudelo ale podbrzusze się zarysowuje:)
Zrzutekranu_2018-04-20-10-28-50-742.jpeg
 

Załączniki

  • Zrzutekranu_2018-04-20-10-28-50-742.jpeg
    Zrzutekranu_2018-04-20-10-28-50-742.jpeg
    48,8 KB · Wyświetleń: 496
Zobacz załącznik 848652
Ja wszystkie ciuchy tam kupuje. Wczoraj mi przyszla i na tym zdjeciu wlasnie mierzylam :p tylko cieplutka jest ale w przyszlym tyg bedzie chlodniej to jeszcze ponosze. Dalam za nia ok 60kr i kupilam sobie jeszcze ta ze zdjecia za 23kr ze znizka klubowa ;)
Piekny masz brzusio ;)
No obie bardzo ładne. Ja pod koniec maja idę na wesele i może też taką zakupię.
 
No ja na szczescie na stronie moge sprawdzic, ale nerwy takie ze szkoda gadac... Co chwile sprawdzam, mimo ze Pani w labo powiedziala ze dopiero wieczorem.. No nic. Trzeba czekac i sie modlic...
Weź sobie zerknij po 16 już wstawiają mi mówili że dopiero po 18 ale są zawsze wcześniej wiec powoli możesz atakować stronę ;)
 
Hej dziewczyny. Jak już opadły emocje związane z USG serduszkowym to pojawiły się kolejne zamartwienia. Mianowicie kiedy iść na zwolnienie. Planowałam iść już od maja bedzie 8 tc ale wczoraj usłyszałam od lekarza że ciąża to nie choroba i najgorsze co mogę zrobić to iść na zwolnienie i oglądać seriale. Praca niby lekka przed kompem ale mam pod sobą ok 200 osób więc stresu sporo. W tym często 150 km jeżdżę do innego miasta na spotkania itd . Sama nie wiem co robić. Mąż mówi żebym szła bo nie może patrzeć jak mnie nie ma po 10-12 godzin. Ta ciąża była tak bardzo wyczekiwana że nie darowałabym sobie jakby w pracy coś się zadziało z drugiej strony lekarz mówi co innego.
Ja bym poszła na l4. To twój Czas, ciesz się ciąża, chodź na spacery. W pracy nikt Ci leżała nie da za to że zapieprzasz jak wół. Powinnaś unikać stresu i wysypiac sie bo jak się dzieciątko urodzi to nie licz na wypoczynek [emoji2]
 
reklama
Do góry