reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, zrobiłam betę w 5 dpt 5 dniowej blastki i mam 9,18. Czy możliwe, że na wynik wpływ ma jeszcze ovitrelle sprzed 12 dni? Piszą, że do 20 dni może przekłamywać wynik, ale już sama nie wiem czy się cieszyć po cichutku czy nie
Może być pozostałość ale nie koniecznie może też być początek produkcji hcg troszkę się pospieszylas bo tak naprawdę dalej jest jedną wielką niewiadoma
 
reklama
Hej dziewczyny znalazłam klinikę genetyki w Białymstoku w poniedziałek jadę do rodzinnego po skierowanie na cito i najbliższy termin to październik więc raczej poczekam do tego października i ten genetyki da na wszystkie badania na NFZ moja kolezanka byla u niego z córką i mi to poleciła jest dla dorosłych i dla dzieci
 
Hej, zrobiłam betę w 5 dpt 5 dniowej blastki i mam 9,18. Czy możliwe, że na wynik wpływ ma jeszcze ovitrelle sprzed 12 dni? Piszą, że do 20 dni może przekłamywać wynik, ale już sama nie wiem czy się cieszyć po cichutku czy nie
Ciężko powiedzieć. Po 12 dniach raczej to już nie pozostałość po zastrzyku e żeby mieć pewność musisz po 48 h powtórzyć betę
 
Hej dziewczyny znalazłam klinikę genetyki w Białymstoku w poniedziałek jadę do rodzinnego po skierowanie na cito i najbliższy termin to październik więc raczej poczekam do tego października i ten genetyki da na wszystkie badania na NFZ moja kolezanka byla u niego z córką i mi to poleciła jest dla dorosłych i dla dzieci
I bedziesz z transferem czekala do tego pazdziernika czy listopada? Bo ja osobiscie bym tam zrobila,miedzy czasie ogarnela Pasnika i bys wiedziala co i jak
 
reklama
Do góry