reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dobrze ze mowisz. Najwyzej w pon zadzwonie do prokocimia i zapytam na co ma wplyw. Bo jezeli tylko allo to je zrobie najwyzej pozniej bo na to sie nie trzeba zapisywac. Zeby mi tylkp te nk nie uciekly... a brzuch jak na @ juz boli. Byle wytrzymal do czwartku.
Ale kochana ja mimo przeziebienia robilam badania taz ze powiedz paniom jakie leki bierzesz o ile wogole cos bierzesz i czy w zwiazku z tym moze to miec wplyw
 
1CEE5098-147F-4B92-995B-2DAF6FFB3FCF.jpeg
No to ja też się pochwalę swoim brzuszkiem :)
Dziś mamy 21tc + 4d ❤️
Każdą z Was starających się kochane - zarażam ciążowymi fluidami! :)❤️ I za każdą trzymam mocno kciuki :)
 

Załączniki

  • 1CEE5098-147F-4B92-995B-2DAF6FFB3FCF.jpeg
    1CEE5098-147F-4B92-995B-2DAF6FFB3FCF.jpeg
    247,1 KB · Wyświetleń: 110
@Sylvia00 bo jesli masz wysokie w kl IgG to jest ok, tez mam 650 tzn ze przechodzilam juz toxo. Jesli masz natomiast IgM wysokie to bym wynik powtórzyła i jesli wyjdzie to samo to musisz umowic sie do zakaźnego
 
Sezon ogorkowy rozpczety;) dziewczyny narobcie sobie duzo ogorasow bo jak sie wam zachce w ciazy to ni ma zmijul:) ja wszystkie sloiki wyjadlam, w ogóle wyjadlam tez i wypilam wszystkie prawie kompoty tak ze moja spizarka swieci pustkami:) a potem dostac dobre ogorki ciezko a bedziecie jesc tsk jak na drugim zdjeciu:) truskawka przegryzana ogorkiem:laugh2:
 

Załączniki

  • 201804201400021000.jpg
    201804201400021000.jpg
    699,9 KB · Wyświetleń: 91
  • 201804111738221000.jpg
    201804111738221000.jpg
    67,4 KB · Wyświetleń: 84
Sezon ogorkowy rozpczety;) dziewczyny narobcie sobie duzo ogorasow bo jak sie wam zachce w ciazy to ni ma zmijul:) ja wszystkie sloiki wyjadlam, w ogóle wyjadlam tez i wypilam wszystkie prawie kompoty tak ze moja spizarka swieci pustkami:) a potem dostac dobre ogorki ciezko a bedziecie jesc tsk jak na drugim zdjeciu:) truskawka przegryzana ogorkiem:laugh2:
Już są ogórki??? ale narobiłaś smaka na... ogórki małosolne. I to bez ciąży :p
@misis188 zapraszam do siebie :)
Mnie sąsiad w owoce zaopatrzył na kilka lat... :p:D
 
Już są ogórki??? ale narobiłaś smaka na... ogórki małosolne. I to bez ciąży :p
@misis188 zapraszam do siebie :)
Mnie sąsiad w owoce zaopatrzył na kilka lat... :p:D
Jeszcze mam w zamrazarce na czarns godzine truskaweczki, maliny i jagody. Sa juz ogorki tylko takie większe same widzialam.ale grzebalam niczym.w ciucholandzie:laugh2: i wybralam te najmniejsze. Tylko nie mam kopru i dalam zwykly koperek
 
reklama
Do góry