reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, czy zawsze musi być plamienie implantacyjne?? Czy zdarzyło się jednak, że obeszło się bez a mimo to doszło do upragnionej ciąży? Na kartce która dostałam z kliniki jest napisane, ze plamienie między 6 a 11 dniem po transferze zwiastuje ciąże. Czyli jeżeli ja takiego plamienia mieć nie będę to lipa?? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana nie kazda ma plamienie. Ja nie miałam:) nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba ca druga czy co 3 kobieta to ma tak ze badz cierpliwa (wiem latwo sie mowi :) )
 
reklama
Nadal się zastanawiam jaki jest sens przy słabym nasieniu gdzie z zapłodnionych 6 zarodków podano mi dwa jeden został zamrożony i póki co został tylko ten jeden mrozak, czy jest sens wracać po niego czy historia się nie powtórzy i zapładniac kolejne tym samym nasieniem :/ może to egoistycznie zabrzmi ale czy nie szkoda czasu i nerwów :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przykro mi [emoji20]
 
Dziękuje [emoji56]
Ja zawsze myśle na zapas, może to zle, dzis przykro mi się zrobiło jak zapytałam gdzie ten drugi zarodek a po nim ani śladu ..
To jest niesamowite jak nie jesteśmy w temacie i nie zdajemy sobie sprawy co się dzieje podczas tych procedur. Chciałabym żeby nam wszystkim się udało a na forum żebyśmy mogły się tylko wymieniać zdjęciami brzdąców [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie poddawaj sie, 3 zarodki to dobry wynik. Ile miałaś zapłodnionych komórek? Ja przy pierwsze procedurze miałam 6 i zostal jeden zarodek 12b w czwartej dobie. My mamy fragmentację chromatyny 28%, rożnie bywa raz ruch a i b jest 29% ale przy tej procedurze byl tylko C!!!! Nasienia 1,5 mln, ze nawet nie udało sie separacji zrobić. Morfologia zawsze 2%... a dzis leci 8 tydzienZ
 
Kochana nie kazda ma plamienie. Ja nie miałam:) nie wiem czy dobrze kojarze ale chyba ca druga czy co 3 kobieta to ma tak ze badz cierpliwa (wiem latwo sie mowi :) )

Heheh [emoji23]codziennie to sobie mowię „rób coś, co pozwoli Ci choć na chwilę o tym zapomnieć” [emoji23][emoji23][emoji23]a potem na nowo mam serie pytań [emoji23][emoji23][emoji23]codziennie trapi mnie coś innego [emoji23]dzięki za odp [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy zawsze musi być plamienie implantacyjne?? Czy zdarzyło się jednak, że obeszło się bez a mimo to doszło do upragnionej ciąży? Na kartce która dostałam z kliniki jest napisane, ze plamienie między 6 a 11 dniem po transferze zwiastuje ciąże. Czyli jeżeli ja takiego plamienia mieć nie będę to lipa?? [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja nie miałam plamien a się udało, więc nie zawsze musi być :)
 
Dziewczyny już wszystko wiem odnośnie histeroskopii dlaczego została ona zlecona mi w II fazie cyklu. Miałyście dużo racji. Histeroskopia diagnostyczna, wykonywana jest w drugiej fazie cyklu i jeśli nie wyjdzie na niej żaden "problem" wtedy dodatkowo robiony jest scratching endometrium, który ma wspomóc implantację zarodka. Jeśli natomiast coś byłoby nie tak, wykonywany jest kolejny zabieg w celu usunięcia przeszkód w I fazie cyklu przed owulacja.
 
Sluchaj u nas tez jest problem z nasieniem 4% z czego tylko 1% prawidlowej budowy glowki i sie udalo. Nie poddawaj sie! Teraz jest ciezko napewno ale pozniej w miare uplywu czasu bedzie latwiej. U mojej znajomej facet wogole nie mial aktywnych plemnikow pobierali nasienie z jadra i tez sie udalo ale prob miala duzo. Odczekaj troszke i podejdz do mrozaczka.

U nas w 1 grupie nie ma w ogóle prawidłowych plemników dopiero w drugiej jest 1% :/ także klapa totalna. Chociaż przy zapłodnieniu ponoć wygrzebali 6 tys prawidłowych [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry