reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Podczytuje ten watek prawie od roku. Jestem po drugiej nieudanej iui. Chcialabym zmienic klinike i zastanawiam sie nad Invimedem we Wroclawiu. Sporo Was sie tutaj udziela i moze ktoras z Was leczy sie w tej klinice i moze polecic jakiegos lekarza. Bede musiala dojezdzac sporo ale musze cos zmienic bo aktualnie czuje,ze stoje w miejscu. Pozdrawiam Was i z gory dziekuje za info.
 
reklama
Jak krwotok to ok i jak trwa pare godzin ta dzoewczyna napisala ze polecialo i jak ma.olamienia tylko to moze to nic groznego jak jej nie przejdzie przez h czy dwie to bym pojechala na pogotowie - ale z drugiej strony na podotowiu dadza jej leki te co ma w domu czyli dufason luteine itp i kaza lezec
Dokładnie tak kazali robić.
 
Kladz się i weź więcej progresteron. Musi być dobrze .... relanium a jeśli nie masz to meliske wypij. Czasami tak jest ze są krwawienia, ale widziałaś malentwo serduszko bije więc postaraj się nie denerwować. A i ten progresteron to doustnie bo jak są krawienia to dopochwowy nie wchłania się tak jak trzeba. Spokojnej nocy :*
Dziekuje za wszystko, jesteście super.
 
@asinka89 kochana tak mi przykro. Wszystkie mialysmy nadzieje ze Dami z tego wyjdzie ze lek pomoze ale niestety Bog wybral dla niego inna droge :(
Kochana z tego co piszesz niestety wynika ze niedlugo skonczy sie jego cierpienie bo niestety w tym stadium to juz jest przerazliwe cierpienie kochana badz przy nim i wspieraj go do konca.
I zadzwon do rodziny i jego i swojej kuzwa chyba jego rodzice moga wziasc urlop zeby byc przy synu w ostatnich chwilach.
Tule cie mocno kochana ucaluj Damiego
Wiem ze to co napisalam nie jest przez ciebie czytane z przyjemnoscia ale niestety czas Damiego sie konczy :( :( :(
Rycze normalnie rycze :(
 
Hej dziewczyny. Podczytuje ten watek prawie od roku. Jestem po drugiej nieudanej iui. Chcialabym zmienic klinike i zastanawiam sie nad Invimedem we Wroclawiu. Sporo Was sie tutaj udziela i moze ktoras z Was leczy sie w tej klinice i moze polecic jakiegos lekarza. Bede musiala dojezdzac sporo ale musze cos zmienic bo aktualnie czuje,ze stoje w miejscu. Pozdrawiam Was i z gory dziekuje za info.

Hej, jak chcesz to chodz na priv, ja jestem w invimedzie we Wrocławiu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm nk tylko jak ja jestem w Olsztynie to tak ciezko sie wbic na poczatek okresu bo to nigdy nie wiadomo kiedy dokladnie przyjdzie a tak z dnia na dzien to raz ze nie ma miejsc a 2 to trzeba dojechac.
Gosia to umów się tuż przed okresem. Jak będzie wszystko ok to powinien ci rozpisać leki i będziesz brać od 2-3dc, bez wizyty już. Ja przed drugim transferem tak właśnie miałam - wiz w 21 dc i potem już nie musiałam, bo leki mi rozpisał. Poszłam dopiero w 9dc na podgląd endo
 
reklama
Dziewczyny, pojechałam na Karowa, z krwawienia zrobiło sie plamienie, zarodek urósł od wczoraj 1mm, serce bije. Doktor powiedziała, ze na tak wczesnym etapie rożnie bywa i tutaj czas gra role aczkolwiek według usg wszystko jest w porządku. L
Wróciłam do domu dalej plamienie i wypadł mi jeden skrzep... dziekuje Wam za wszytskie odpowiedzi, jesteście nieocenione. Ide sie położę bo zaczynam fiksowac.
Dobrze, że wszystko z dzidzią ok. Teraz prosze ładnie leżeć i odpoczywać, nie snuć się po domu jak... ;)
 
Do góry