reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W moje urodziny to czas już płakać....chyba będę miała doła w ten dzień bo poczuje się sta.....ra:D a syn już od pół roku wymyśla i zmienia prezenty jakie chce dostać...wczoraj było 500 zl w jednym banknocie:p
Tyyyyy ,Ty, Ty, Tyyyy Staaaara mówisz...30 lat mowisz...A co ja mam począć że swoimi 37 LATAMI HMMMM?? :p
 
@asinka89 cały dzień myślę co napisać... no i kuźwa nie wiem... nic mądrego nie przychodzi do głowy, bo nie ma takich słów by wyrazić to co czuję kiedy o Was myślę i by Ciebie jakoś pocieszyć. Jesteś silna, dasz radę przez to przejść. Myśli samobójcze odsuń na bok, Dami na pewno nie byłby zadowolony jakby o tym wiedział :* Korzystaj z każdej chwili, która Wam została. Cały czas wszystkie wierzymy, że stanie się cud, ale jeśli jednak nie, to pamiętaj, że choć wirtualnie, to zawsze możesz się z nami tu spotkać i podzielić swoimi myślami. Tak strasznie mi przykro...
 
Dzieki Dziasiu kochana... Boże ile to człowiek sie nastresuje. Teraz znów silniejsze krwawienie, liczę, ze w godzine nie pozbyło sie z brzucha.
Odpoczywaj i już nie jedź na tą ip, bo niby usg zrobią, ale jak dla mnie to może zaszkodzić - nie samo w sobie usg tylko to, że najpierw się musisz nagimnastykowac, żeby się zebrać, potem nasza polska zapewne dziurawa droga i na dodatek głowica od usg to raczej nic przyjemnego dla bejbika i macicy. Trzymam kciuki za maleństwo:*
 
Odpoczywaj i już nie jedź na tą ip, bo niby usg zrobią, ale jak dla mnie to może zaszkodzić - nie samo w sobie usg tylko to, że najpierw się musisz nagimnastykowac, żeby się zebrać, potem nasza polska zapewne dziurawa droga i na dodatek głowica od usg to raczej nic przyjemnego dla bejbika i macicy. Trzymam kciuki za maleństwo:*
Dzieki wielki oby dało rade... buziaki
 
Hej dziewczyny. Podczytuje ten watek prawie od roku. Jestem po drugiej nieudanej iui. Chcialabym zmienic klinike i zastanawiam sie nad Invimedem we Wroclawiu. Sporo Was sie tutaj udziela i moze ktoras z Was leczy sie w tej klinice i moze polecic jakiegos lekarza. Bede musiala dojezdzac sporo ale musze cos zmienic bo aktualnie czuje,ze stoje w miejscu. Pozdrawiam Was i z gory dziekuje za info.
Ja jezdzilam do tej kliniki, za drugim podejściem się udało. Do dr Gizler. Obecnie jest 20tc z blizniakami Osobiście polecam
 
@asinka89 ...
Straszne I niewyobrażalne to cierpienie przez jakie przechodzicie oboje z Damim...
Nie jestem dobra w pocieszeniu...ale przytulam najmocniej jak się da ♡
 
reklama
Do góry