reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przy pierwszym i to udanym transferze byłam pewna, że się nie uda. Byłam nastawiona, że za 1wszym razem to nie ma szans, do tego najwyższa forma endometriozy, kd i w ogóle jakieś nierealne mi się to wydawało. Głowa do góry, nie ma żadnych reguł :)

Dziękuje za słowa otuchy [emoji846] jeszcze wczoraj czułam się jak na @ a dziś ulga jakby spuściło się ze mnie powietrze ( głównie z piersi [emoji23]) także nie wiem na co to się zapowiada. Nie to żebym nie miała nadzieje ale to ze się udało wydaje się tak nierealne ze jestem wręcz przekonana ze nic z tego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale dziękuję że odpisałaś:Dto moja pierszwsza stymulacja i poprostu nie wszystko wiem a lekarz podobno tłumaczył:) my wróciliśmy z naszego maratonu po 24:Dzmarznieci i wściekli:wink:
A skąd jesteś jeżeli mogę zapytać?
Z Olsztyna a jezdze do Gdanska zawsze samochodemzemkiem ale tym razemnie mogl a janie chcialam jechac sama samochodem gdybymwiedziala zetak bedzie to pojechalabym swoim mimo ze nie lubie jezdzic sama w trase
 
Dziewczyny a czy polecacie jakiś kompleks witamin B dla ciężarnych? Nie chciałabym modulatorów homocysteiny, bo tam kwas foliowy jest syntetyczny. A znowuż jak brałam osobno wit b6 i b12 metylowane, to są one w takich dawkach, że miałam nadmiar b6...
Teraz b6 i b12 biorę syntetyczne w wit. prenatalnych, ale pani ginekolog powiedziała, że przed transferem i później mogę sobie co 2-3 dzień wziąć jakiś kompleks witamin B metylowanych, ale jakoś nie mogę znaleźć nic takiego...same syntetyki.
 
Zwykły fol

Wiem że tego podstawowego nie mogła brać bo szkodziła sobie i dziecku ale jaki brała to nie wiem. Dopytam jej jak tylko będę miała okazję i odpowiem dokładnie.
Chodzi zapewne o zwykły - czyli syntetyczny (wiele osób go nie przyswaja), i ten 'niezwykły' czyli metylowaną formę kwasu foliowego - przyswajalną dla wszystkich metylofolian/folian. Ja też biorę tylko metylowaną formę.
 
Hej. Powiedzcie miałyście jakieś przeczucia po udanych transferach? To jest mój pierwszy wierze ze ostatni ( narazie [emoji23]) ale nie czuje kompletnie nic, tak jakby nic nie było. A głos wewnętrzny mi mówi ze przecież za pierwszym razem to mało komu się udaje i napewno już tam nic nie ma [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
nie myśl tak, mi się udało za pierwszym
co do przeczuć miałam jedno...uczucie, że za chwilę dostanę okres :p
 
A mój wyszukał nowy serial sensacyjno kryminalny SF. W świecie gdzie osobowość ludzi jest zapisywana we szczepionym dysku a jak ciało umiera to można ten chip wszczepić w inne ciało i to taka norma społeczna.każdy może być każdym,można spotkać swoje ciało bo ciała są towarem konfiskowaniu kryminalistom na czas odsiadki ;) ;)
I kupił ukochane rurki z kremem :D
To nie w moim stylu ;) ja same romansidla lubie:D
Po tym wszystkim pierwszy raz mi sasiedzi w sciane stukali:eek::ninja2::laugh2::laugh2: ja nie wiem co im przeszkadzalo :laugh2:
 
reklama
Do góry