reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane powiedzcie mi dokladnie jak wyglada podejscie do transferu na sztucznym cyklu leki zaczynambrac od 1 dc i co dalej w ktorym niej wiecej dniu cyklu jest transfer. Chcem wyliczyc sobie kiedy moge podejsc do crio po 2 tygodniach leczenia u Pasnika i musi byc zachowany odstep 2 tygodni od leczenia do transferu
Pytam bo nigdy nie mialam crio wiec nie orientuje sie w temacie a zastanawiam sie czy bede musiala cykl odczekac czy wstrzele sie w daty i bede mogla podejsc odrazu po przerwie od lekow
 
reklama
Kochane powiedzcie mi dokladnie jak wyglada podejscie do transferu na sztucznym cyklu leki zaczynambrac od 1 dc i co dalej w ktorym niej wiecej dniu cyklu jest transfer. Chcem wyliczyc sobie kiedy moge podejsc do crio po 2 tygodniach leczenia u Pasnika i musi byc zachowany odstep 2 tygodni od leczenia do transferu
Pytam bo nigdy nie mialam crio wiec nie orientuje sie w temacie a zastanawiam sie czy bede musiala cykl odczekac czy wstrzele sie w daty i bede mogla podejsc odrazu po przerwie od lekow
Gosia jestem dokladnie w tej samej czarnej d.....co ty,siedze i licze.:sad:

Wg mojego schematu,w sumie dwoch, w jednym zaczynam z E2 od pierwszego w drugim od 3 DC. Pomiedzy 10-12 dniem mam mierzenie endo, pomiedzy 15 a 20 Transfer zaleznie od grubosci.

Dziewczyny kiedy mialyscie Transfer na naturalnym cyklu???
Moja pani dok. chce zeby mnie nie truc hormonami,ja nie chce bo nie jestem do konca przekonana o owulacji i pekajacym pecherzyku. Jak u Was bylo? HELP;)
 
Kochane powiedzcie mi dokladnie jak wyglada podejscie do transferu na sztucznym cyklu leki zaczynambrac od 1 dc i co dalej w ktorym niej wiecej dniu cyklu jest transfer. Chcem wyliczyc sobie kiedy moge podejsc do crio po 2 tygodniach leczenia u Pasnika i musi byc zachowany odstep 2 tygodni od leczenia do transferu
Pytam bo nigdy nie mialam crio wiec nie orientuje sie w temacie a zastanawiam sie czy bede musiala cykl odczekac czy wstrzele sie w daty i bede mogla podejsc odrazu po przerwie od lekow
Ja miałam w 27 dc transfer a plastry z estradiolem przykleilam już 3 dni przed spodziewanym okresem.Ale ja się wecze w Paryżu w Pl większość dziewczyn z tego co czytałam miały transfer już 17-24dc
 
Dokładnie tak, nigdy nie ma dobrego momentu na ciąże, czyli każdy jest tak samo dobry ;) Bo a to nauka, a to nowa praca, a to zła praca, a to dobra praca, a to zmiana mieszkania itd zawsze jest coś. Potem też nie lepiej, bo gimnastyka z odprowadzaniem i odbieraniem, chorobami, zwolnieniami, wizytami u lekarzy itd. A my mamy jedno życie, co więcej dzieci powinny być traktowane jako dobro wspólne w tak starzejącym się społeczeństwie jak nasze.
Bardzo madrze powiedziane [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja stosuję praktycznie wszystkie witaminy z firmy SOLGAR włącznie z kwasem foliowym. Kupuję je zwykle w aptece tej która znajduje się w budynku Invimedu bodajże Medicover. W sierpniu nim rozpoczęłam procedurę to właśnie mi polecono te witaminki.;)
A to masz jakis kompleks wszystkich witamin (i w nim sa metylowane B i folian)? Podalabys nazwe? [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje za słowa otuchy [emoji846] jeszcze wczoraj czułam się jak na @ a dziś ulga jakby spuściło się ze mnie powietrze ( głównie z piersi [emoji23]) także nie wiem na co to się zapowiada. Nie to żebym nie miała nadzieje ale to ze się udało wydaje się tak nierealne ze jestem wręcz przekonana ze nic z tego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana uda sie. Nie wolno Ci inaczej myslec [emoji5] a objawami sobie glowy nie zaprzataj, bo jesli sie pojawiaja to sa nastepstwem dzialania lekow. Wiele dziewczyn bez objawow po transferze pozniej mialo pozytywne bety i byly w ciazy. A te z objawami w ciazy nke byly. Glowa do gory i mniej zastanawiania sie nad tym wszystkim.
Powodzenia[emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane powiedzcie mi dokladnie jak wyglada podejscie do transferu na sztucznym cyklu leki zaczynambrac od 1 dc i co dalej w ktorym niej wiecej dniu cyklu jest transfer. Chcem wyliczyc sobie kiedy moge podejsc do crio po 2 tygodniach leczenia u Pasnika i musi byc zachowany odstep 2 tygodni od leczenia do transferu
Pytam bo nigdy nie mialam crio wiec nie orientuje sie w temacie a zastanawiam sie czy bede musiala cykl odczekac czy wstrzele sie w daty i bede mogla podejsc odrazu po przerwie od lekow
Ja zaczynalsm brac leki od 2 dc i tak miedzy 11 a 13 dc mialam transfer
 
reklama
Do góry