reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja robilam bete zawsze w 9dpt wedlug zalecen kliniki, bo wczesniej nie mialam szans. Z testami startowalam juz od 5dpt i juz blada kreska byla ale moje maluszki przed podaniem juz wychodzily z otoczki, wiec implantacja zaczela sie pewnie od razu.
To jest Twoj czas i teraz dbaj o siebie, zastosuj diete na ladne endo dzoasi i bedzie dobrze :)
Rybki zacznę jesc już jutro ;) winko zacznę walić od 15 hehe ;) bo wtedy mam urlop i orzechy też bede jadła hehe ;) ja ostatnio robiłam w 8 dniu a juz w 10 była beta spadkowa mam nadzieję ze tym razem sie to nie powtórzy podejdę na luzie co na byc to będzie; ) będę jadła relanium i spala i spala hehe wyśpię sie na zapas
 
reklama
Witam miałam dzisiaj wizyte serduszkowa o to co zobaczyłam to przeszło najśmieszniejsze oczekiwania.Mialam podany jeden zarodek a tu się okazuje ze jestem w ciąży bliźniaczej jednoowodniowej.Bija dwa serduszka totalny szok podobno taka ciąża zdążą się bardzo bardzo rzadko i jest dość ryzykowna.Boje się myśleć jak to wszystko może się skończyc.Moj mąż się cieszy i uspokaja mnie ze będzie wszystko dobrze ja jakoś z jednej strony się ciesze a z drugiej jestem przerażona.

Gratuluję:) Będziecie mieć identyczne bejbiki:)
Nie martw się na zapas. Jak lekarz wie o takiej ciąży, to bedziesz mieć po prostu lepszą opiekę. Niech dzieciaki zdrowo rosną:)
 
reklama
Bardzo mi przykro.
Jeszcze spróbuj za 2 dni zrobić betę.
Robiłaś jakieś badania przed transferem?
Robilam. Immunologiczne. Wyszly bardzo zle, ale po szczepieniach wszytskie wrocily do normy, wiec mialam wielką nadzieje na ten transfer... ech... az zyc sie nie chce...
Sie zastanawiam co ja takiego zlego zrobilam ze ciagle nie jest mi to dane... :frown::frown:
 
Do góry