reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Polipy to chyba po prostu jakas zwariowana sluzowka ktorej odbilo i wyrosla w dziwny ksztalt... jezeli sa usuniete to dobrze. Zwieksza to Twoje szanse. Ale ciezko powiedziec o ile %
Ja już po prostu odchodzę od zmysłów .
Nie wiem co mam robić , czuje się tak cholernie bezradna...
A są jakieś leki które mogą zapobiegać odrastaniu tych polipów ??
 
reklama
Ja już po prostu odchodzę od zmysłów .
Nie wiem co mam robić , czuje się tak cholernie bezradna...
A są jakieś leki które mogą zapobiegać odrastaniu tych polipów ??
Wg mnie nie. Sama mialam teraz jednego polipa i mi go usuneli.
Pewnie kiedys moga odrosnac ale najwieksze szanse sa po ich usunieciu. Kiedy mozesz podejsc do transferu?
 
Wg mnie nie. Sama mialam teraz jednego polipa i mi go usuneli.
Pewnie kiedys moga odrosnac ale najwieksze szanse sa po ich usunieciu. Kiedy mozesz podejsc do transferu?
Chciała bym od kolejnego cyklu ,ale wszystkiego się dopiero dowiem na wiZycie kontrolnej i jak będą wyniki za2 tygodnie
Nie chce już dłużej czekać , ale z drugiej strony boję się kolejnej porażki , chce być pewna że zostało zrobione wszystko żeby tym raZem się udało...
Najgorzej jest z tym ze kto inny robi transfery i mnie prowadZi moje leczenie A kto inny wykonuje histeroskopie i stąd się biorą ogromne nie poroZumienia , moja doktora była pewna że polip został usunięty już podczas pierwszej histerroskopi A wczoraj się dowiedziałam że nie został tylko cały czas tam był , więc moje próby z góry były skazane na niepowodzenie...
 
Chciała bym od kolejnego cyklu ,ale wszystkiego się dopiero dowiem na wiZycie kontrolnej i jak będą wyniki za2 tygodnie
Nie chce już dłużej czekać , ale z drugiej strony boję się kolejnej porażki , chce być pewna że zostało zrobione wszystko żeby tym raZem się udało...
Najgorzej jest z tym ze kto inny robi transfery i mnie prowadZi moje leczenie A kto inny wykonuje histeroskopie i stąd się biorą ogromne nie poroZumienia , moja doktora była pewna że polip został usunięty już podczas pierwszej histerroskopi A wczoraj się dowiedziałam że nie został tylko cały czas tam był , więc moje próby z góry były skazane na niepowodzenie...
Kurcze to faktycznie kijowo jak nie ma przeplywu informacji miedzy lekarzami [emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze to faktycznie kijowo jak nie ma przeplywu informacji miedzy lekarzami [emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A najgorsze w tym wszystkim jest to ze lekarz udziela informacji zaraz po wybudzeniu z narkozy , przy wyjściu dostaje się tylko papier do ręki .
Ja po pierwszej narkozie byłam pół przytomna połowę rzeczy O.których mi.mówił.lekarz nie pamiętam mam tylko przeblyski, teraz było inaczej od raZu po wybudzeniu wróciła świadomość w 100% stąd wiem więcej bo pytałam o wszystko
 
Dziewczęta, poporonna beta HCG wynosi u mnie 3,1 mlU/ml Rozumiem, ze musi dobić do zera... Ale te 3,1 to dobrze? Znaczy ze to juz sie kończy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczynki powodzenia dzisiaj! Nie pisze o tym codziennie ale z niecierpliowscia codziennie wypatruje dobrych wiadomosci od wszystkich :*
@tamiza, @gosia321 @chlopkers @energiczna myslami przy was:)
Dzieki Asia [emoji11]
U mnie niestety bez radosnych wiesci. Wciaz niski przyrost bety, po 48h z 350 do 456. Ale nadal mam nadzieje ze bedzie dobrze i moj maluch sie rozkreci. Nadzieja umiera ostatnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@gosia321 niech ta stymulacja przyniesie dorodne jajeczka, które później będą się pięknie zapladnialy :*
@Doris30:-) niech maluszek zdrowo rośnie!! :* czekamy na zdjęcia :)
@nadziejaprzedewszystkim niech dzidzia będzie na swoim miejscu :* przed Tobą najpiękniejsze obrazy i dźwięki świata ❤
@izabella87 kochana zaciskaj mocno noooogi :D niech ten transfer przyniesie upragnioną zdrowa ciążę ✊


UWAGA !!!!

Dziewczyny.. dziś wchodzę aby dodać kalendarz A tu bum! Żadnych wizyt nie ma wszystko usunięte... skopiowalam kalendarz z wczoraj ale to oznacza , że będę musiała dopisywać każda od nowa.. ostatnia zmianę ktoś wprowadzał wieczorem około 22..
Nie wiem może ja się tak nie znam i da się to jakoś przywrocic ? Może @tamiza ? Siądę do tego później bo teraz muszę lecieć na badania ..
MIŁEGO DNIA KOCHANE
Powodzenia dziewczyny :)
Wlasnie zauwazylam, ze gdzies poznikaly te wszystkie wizyty i terminy :)
 
Do góry