reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja Pani Dr szczerze mówiąc słabo mnie informuje o czymkolwiek :) dlatego albo zmienię w końcu klinikę albo lekarza aczkolwiek liczę, że 7 lutego beta będzie pozytywna :p
Właśnie się zastanawiałam, czy to tylko moje odczucia, bo taka ze mnie roszczeniowa zołza, czy faktycznie tak jest.
 
reklama
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*
emoji173.png


Styczeń to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :*

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-02-01 gosia321 wizyta rozpoczynająca stymulacje
2018-02-01 Doris30 podglądanie maluszka <3
2018-02-01 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-01 izabella87 transfer !!

2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 Iskra_82 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 hope322 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-02 misis188 badania prenatalne
2018-02-06 walczaca o szczescie usg 1 trymestru
2018-02-06 RedHotChiliPepper28 wizyta serduszkowa <3
2018-02-07 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-02-07 PaulinkaP wizyta przed crio
2018-02-08 gosia321 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-08 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-08 chlopkers wizyta pęcherzykowa
2018-02-09 Barburka wizyta serduszkowa <3
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję
 
@gosia321 niech ta stymulacja przyniesie dorodne jajeczka, które później będą się pięknie zapladnialy :*
@Doris30:-) niech maluszek zdrowo rośnie!! :* czekamy na zdjęcia :)
@nadziejaprzedewszystkim niech dzidzia będzie na swoim miejscu :* przed Tobą najpiękniejsze obrazy i dźwięki świata ❤
@izabella87 kochana zaciskaj mocno noooogi :D niech ten transfer przyniesie upragnioną zdrowa ciążę ✊


UWAGA !!!!

Dziewczyny.. dziś wchodzę aby dodać kalendarz A tu bum! Żadnych wizyt nie ma wszystko usunięte... skopiowalam kalendarz z wczoraj ale to oznacza , że będę musiała dopisywać każda od nowa.. ostatnia zmianę ktoś wprowadzał wieczorem około 22..
Nie wiem może ja się tak nie znam i da się to jakoś przywrocic ? Może @tamiza ? Siądę do tego później bo teraz muszę lecieć na badania ..
MIŁEGO DNIA KOCHANE
 
Jesli masz polipa w macicy to powinnas go usunac przed kolejnym podejsciem bo on skutecznie uniemozliwia zagniezdzenie
Ja miałam w jamie macicy 3 pilopy endometrialne oraz w kanale szyjki macicy kolejny polip wszystkie 4 zostały wcZoraj usunięte , dodatkowo zlecono kolejną biopsje by wyklucZyć powstawanie kolejnych polipow endometrium .
Stwierdzono również prawidłowe ujście zewnętrzne i wewnętrzne kanału szyjki macicy , jama macicy prawidłowej wielkości z wewnętrznymi cechami dwuroznodci ( wciecie nieco ponad 1,5 cm) , endometrium jednorodne bez zmian ogniskowych oba ujścia jajowodowe prawidłowej budowy - prawe bez mechanizmu zastawkowego .


Czy któraś z Was miała może podobnie ??
Jakie mam realne szanse ze tym razem się uda ( to będzie mój 3 transfer ) wcześniej nie wykryto Polipow , jak często one odtastaja ?
Skąd się w ogóle biorą ???
 
Ja miałam w jamie macicy 3 pilopy endometrialne oraz w kanale szyjki macicy kolejny polip wszystkie 4 zostały wcZoraj usunięte , dodatkowo zlecono kolejną biopsje by wyklucZyć powstawanie kolejnych polipow endometrium .
Stwierdzono również prawidłowe ujście zewnętrzne i wewnętrzne kanału szyjki macicy , jama macicy prawidłowej wielkości z wewnętrznymi cechami dwuroznodci ( wciecie nieco ponad 1,5 cm) , endometrium jednorodne bez zmian ogniskowych oba ujścia jajowodowe prawidłowej budowy - prawe bez mechanizmu zastawkowego .


Czy któraś z Was miała może podobnie ??
Jakie mam realne szanse ze tym razem się uda ( to będzie mój 3 transfer ) wcześniej nie wykryto Polipow , jak często one odtastaja ?
Skąd się w ogóle biorą ???
Polipy to chyba po prostu jakas zwariowana sluzowka ktorej odbilo i wyrosla w dziwny ksztalt... jezeli sa usuniete to dobrze. Zwieksza to Twoje szanse. Ale ciezko powiedziec o ile %
 
reklama
@gosia321 niech ta stymulacja przyniesie dorodne jajeczka, które później będą się pięknie zapladnialy :*
@Doris30:-) niech maluszek zdrowo rośnie!! :* czekamy na zdjęcia :)
@nadziejaprzedewszystkim niech dzidzia będzie na swoim miejscu :* przed Tobą najpiękniejsze obrazy i dźwięki świata ❤
@izabella87 kochana zaciskaj mocno noooogi :D niech ten transfer przyniesie upragnioną zdrowa ciążę ✊


UWAGA !!!!

Dziewczyny.. dziś wchodzę aby dodać kalendarz A tu bum! Żadnych wizyt nie ma wszystko usunięte... skopiowalam kalendarz z wczoraj ale to oznacza , że będę musiała dopisywać każda od nowa.. ostatnia zmianę ktoś wprowadzał wieczorem około 22..
Nie wiem może ja się tak nie znam i da się to jakoś przywrocic ? Może @tamiza ? Siądę do tego później bo teraz muszę lecieć na badania ..
MIŁEGO DNIA KOCHANE

Dziewczynki, wracajcie do nas z dobrymi, pozytywnymi wiadomościami :)
 
Do góry