reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam dziewczyny .. ja odchodze od zmysłów przed jutrem.zastanawiam sie czy w końcu cos sie poprawi czy jednak bedzie płacz ... mam takiego stresa pół nocy nie spałam chodze pół przytomna wsciekam sie na wszystko... Boze co to bedzie ... zwariuje do jutra tak sie boje ...
Kochana trzymam mocno kciuki za poprawe wynikow Damiego :*
 
reklama
Słuchajcie czy są jakieś bardzo dobre witamy dla nas starających i i dla mężczyzny?? Coś co może wspomóc??
Hej:) doczytalam ze mieszkasz gdzies za granica- popytaj bo w prawie kazdej aptece powinnas znalezc zestaw tabletek dla mezczyzn o nazwie 'Orthomol fertil plus'. Taka duza paczka granatowa w srodku 30 saszetek z codzienna porca witamin dla mezczuzn. Mojemu mezowi polecil to lekarz i musze powiedziec ze po 3 miesoecznej kuracji na prawde byla znaczna poprawa jakosci , objetosci i szybkosci nasienia. Szczeze polecam, jedyne witaminy bez recepty ktore dzialaly na mojego M. Koszt w aptece to ok 50euro.pozdrawiam
 
Hej:) doczytalam ze mieszkasz gdzies za granica- popytaj bo w prawie kazdej aptece powinnas znalezc zestaw tabletek dla mezczyzn o nazwie 'Orthomol fertil plus'. Taka duza paczka granatowa w srodku 30 saszetek z codzienna porca witamin dla mezczuzn. Mojemu mezowi polecil to lekarz i musze powiedziec ze po 3 miesoecznej kuracji na prawde byla znaczna poprawa jakosci , objetosci i szybkosci nasienia. Szczeze polecam, jedyne witaminy bez recepty ktore dzialaly na mojego M. Koszt w aptece to ok 50euro.pozdrawiam
Ok dziekuje dziś zajadę i się zapytam czy są! A powiedz mi gdzie się leczysz??
 
Ja leczylam sie w Niemczech- aktualnie jestem w 9+0 tc :)
A Ty kochana? Nie doczytalam sie;)
Oj kochana ja w Belgii tylko ze u mnie to droga które się nie kończy! Ja już miałam 4 stymulację i 6 transferów gdzie ostatni dał mi nadzieje bo testy były pozytywne i beta była i na drugiej weryfikacji klapa! Teraz będzie 7 podejście ! A u was to które?? Czy te witaminy są bardzo niesmaczne bo mój kiedyś łykał ale mu nic nie dało??
 
Oj kochana ja w Belgii tylko ze u mnie to droga które się nie kończy! Ja już miałam 4 stymulację i 6 transferów gdzie ostatni dał mi nadzieje bo testy były pozytywne i beta była i na drugiej weryfikacji klapa! Teraz będzie 7 podejście ! A u was to które?? Czy te witaminy są bardzo niesmaczne bo mój kiedyś łykał ale mu nic nie dało??
Oj kochana ja w Belgii tylko ze u mnie to droga które się nie kończy! Ja już miałam 4 stymulację i 6 transferów gdzie ostatni dał mi nadzieje bo testy były pozytywne i beta była i na drugiej weryfikacji klapa! Teraz będzie 7 podejście ! A u was to które?? Czy te witaminy są bardzo niesmaczne bo mój kiedyś łykał ale mu nic nie dało??
U nas droga trwala prawie 6 lat, najpierw w PL a pozniej w DE...ciezka droga... Przeszlam 2 stymulacje i punkcje z czego przy pierwszej pobrano mi 17 pieknych komorek (to nie po mojej stronie lezal problem)lecz zadna sie nie zaplodnila metoda tradycyjna InVitro. Kolejne podejscie i stymulacje zaczelam 2 miesiace pozniej-maz znowu zaczal lykac wlasnie te witaminy bo wczesniej odstawil je, gdyz wyniki sie poprawily i myslelismy ze tak juz zostanie co zweryfikowala pozniejsza proba InVito-trzeba brac je regularnie. Wiec do kolejnej stymulacji podeszlismy po kolejnej 2 miesiecznej kuracji z witaminami i metoda ICSI. I udalo sie. Na 10 pobranych komorek 9 pieknie sie zaplodnilo;))2 zabralam od razu i 7 zamrozono i czekaja na nas a z tych dwoch pieknie rozwija sie jedna kruszyna❤
Wiem, ze to droga przez meke.. ja jeszcze pol roku temu gdyby ktos mi powiedzial ze bede w ciazy to wysmialabym go a jednak- cuda sie zdarzaja- trzeba miec nadzieje w glebi duszy zawsze! W koncu nasza wytrwalosc nas wynagrodzi!
A co do tabletek sa to bodajze 4 tabletki ktore lyka po posilku popijajac woda takze smaku nie czuc zadnego;)) Link do: Orthomol Fertil Plus Kapseln - DocMorris
Tak wyglada opakowanie ;)
A z Toba jak jest Kochana? Tez leczysz sie czy u Ciebie w porzadku?
Bardzo mi przykro, ze tak dlugo musicie czekac ale podobno 'Bog daje nam tyle ile jestesmy w stanie zniesc'- a Ty musisz byc silna kobieta skoro walczysz! Na pewno wkrotce wynagrodzi Ci sie to!
 
reklama
Do góry