reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja się właśnie dowiedziałam że moja druga bratowa też w ciąży!!Także będzie trojeczka w jednym roku moje bebe plus dwójka.Moi rodzice zawsze mówili że wnuki chcą to będą mieli teraz...heheOgolnie strasznie dużo ciąż w koło naszych znajomych dosłownie prawie u każdego.
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was brała embryoGen? ( nie mylić z embryoGlue ) ;)
@gosia321 wiem że Ty się zastanawiałaś ale to tak sama z siebie czy po "namowie" lekarza? ;-) ;)
My bedziemy mieli embriogen zaproponowal nam to lekarz oczywiscie powiedzial ze decyzja nalezy do nas. Powiedzial ze to jakies specjalne podloze do lepszego rozwoju zarodkow. Tanie noe jest bo w invicta 1000zl ale jesli ma faktycznie pomoc to bierem ;)
 
Ja się właśnie dowiedziałam że moja druga bratowa też w ciąży!!Także będzie trojeczka w jednym roku moje bebe plus dwójka.Moi rodzice zawsze mówili że wnuki chcą to będą mieli teraz...heheOgolnie strasznie dużo ciąż w koło naszych znajomych dosłownie prawie u każdego.
U nas było podobnie [emoji3]
Siostra urodziła w maju, bratowa w lipcu a my w grudniu dwojeczka więc czwórka wnuków z 2017 [emoji4] do tego kolejna bratowa urodziła tydzień temu[emoji6]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzisz jak super!! Fajnie, z4 masz kogoś takiego w pracy z kim możesz o tym porozmawiać i Cię rozumie;) A to Ty się jej przyznałas? Opowiedziałas swoją historię ? :)
Powiedziałam jej że jak sądzi czy dostanę 3 tyg urlopu a ona ze to mało prawdopodobne a ja ze ja potrzebuje bo mam transfer i tak sie zaczęła rozmowala i ona mówi ze też jest po ivf ze ma córkę bo miała zrosty i nie drożne jajowody i dlatego musiała iść na ivf podchodzila w Białymstoku albo u szamatowicza albo i Wolskiego nie pamiętam jakie nazwisko mówiła i stwierdziła ze ona wątpi w to bo to sa suki które nie rozumieją ze można walczyc o dziecko i to jest długa droga mówiła ze ona trafiła na naprawdę fajna kierowniczke ze rozumiała i dała tyle ile potrzebowała urlopu ale mówi że na naszym sklepie to wątpi w to ale ze czym ja sie martwię jeśli nie da urlopu to powiedziała mi ze jeszcze jest l4
 
U nas było podobnie [emoji3]
Siostra urodziła w maju, bratowa w lipcu a my w grudniu dwojeczka więc czwórka wnuków z 2017 [emoji4] do tego kolejna bratowa urodziła tydzień temu[emoji6]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

A ja jestem sama :( Rodzeństwo i wszyscy znajomi mają już odchowane.
No ale cóż, jakby się udało 6 lat temu jak zaczynaliśmy się starać to bym się wstrzeliła w sam raz. Może babcia będzie bardziej rozpieszczać...chociaż jeden plus:)
 
Dziewczynki, tak na przyszłość na podniesienie na duchu... Wczoraj wieczorem dostałam okropnego krwawienia żywo czerwoną krwią, rano było troszkę lepiej, ale dalej leciało... Pojechałam do lekarza, zrobiłam betę i progesteron, okazało się, że wszystko dobrze, beta 22tysiące, widać już było serduszko i nie wiadomo skąd to krwawienie...Ale to co przeżyłam to moje... I dzień dobry odpoczywamy na L4
Dobrze ze wszystko z maluszkiem dobrze pewnie prawie zawał dostałaś ze strachu.✊oby się to nie powtórzyło pozdrawiam
 
@walczacaoszczescie właśnie przeczytałam że Ty schudłas 9kg kochana. Ja piernicze. A jak teraz się czujesz?
A Ty jak kochana z dwojeczka? Ciężko Ci już czy ok. Maluszki równo rosną?
Buziaki

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem sama :( Rodzeństwo i wszyscy znajomi mają już odchowane.
No ale cóż, jakby się udało 6 lat temu jak zaczynaliśmy się starać to bym się wstrzeliła w sam raz. Może babcia będzie bardziej rozpieszczać...chociaż jeden plus:)
Napewno tak będzie, będzie taki wnusio do rozpieszczania i przytulania po latach[emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuje kochana! Mój organizm to juz zupełnie przez ten miesiac sfiksował. Ale w pionie trzyma mnie to, ze kiedys przyjdzie wiosna i zaświeci słońce - dosłownie i w przenośni [emoji4] I Wy, kochane, tu na forum [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też już nie mogę się wiosny doczekać...

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry