reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej Walcząca, jak miło :) ja siedzę w krzakach cały czas. Byłam na wizycie w styczniu. Okazało się że badania się przedawnily i musimy robić od początku. Więc cała moja organizacja i plany poszły na marne. No i oczywiście kupa kasy. Lot dla całej rodziny (bo mąż musiał zgodę podpisać), zakwaterowanie itp... Masakra.
Teraz luty w ogole odpada bo się przeprowadzamy więc może w marcu się uda podejsc na naturalnym cyklu chociaż mój lekarz cały czas mnie namawia na sztuczny bo niby łatwiej... Jak mnie badał w 10dc to endo było 10mm bez estrofemu i takie samo z... Już sama nie wiem.
Chyba jednak się upre na ten naturalny mimo wszystkich przeciwności. Buźka wielka.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Upieraj się na naturalny :-)) U mnie też okazał się szczęśliwy :p
 
reklama
Ja dziś byłam po wyniki testu Pappa (wyniki wyszły bardzo dobre tzn.ryzyko bardzo niziutkie). Oczywiście nie obeszło się bez USG - wszystko dobrze, no i dzidzia nie pozostawiła wątpliwości - będzie chłopak :)
Ale fajnie :-)) Będzie kawaler! :-D
Super, że wyniki wyszły dobrze. Zazdroszczę, że już to masz za sobą :p
 
Ale fajnie :-)) Będzie kawaler! :-D
Super, że wyniki wyszły dobrze. Zazdroszczę, że już to masz za sobą :p

Rzeczywiście człowiek trochę spokojniejszy jak wszystko dobrze. No i nie chudne już :). Co prawda od ostatniej wizyty też nie przytylam,bo waga tyle samo pokazała co dwa tygodnie temu, ale przynajmniej nie schudłam ;)
 
Już doczytalam ❤ ale super :D mąż się cieszy ? :D jejku też już bym chciała wiedzieć :D

Obydwoje się cieszymy (jakby była dziewczynka też byśmy się cieszyli :), ale można zacząć myśleć nad imieniem. Z chłopcem podobno łatwiej - jeśli widać to i owo to raczej się nie zmieni. A u dziewczynki coś się może schować pomiędzy nogami i potem niespodzianka ;)
 
reklama
Do góry