reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U nas było podobnie [emoji3]
Siostra urodziła w maju, bratowa w lipcu a my w grudniu dwojeczka więc czwórka wnuków z 2017 [emoji4] do tego kolejna bratowa urodziła tydzień temu[emoji6]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie się złożyło.u nas teraz będzie wysyp dzieci.moja koleżanka rodzi w kwietni,bratowa w czerwcu my w lipcu i przyjaciółka też w lipcu.
 
reklama
Fajnie się złożyło.u nas teraz będzie wysyp dzieci.moja koleżanka rodzi w kwietni,bratowa w czerwcu my w lipcu i przyjaciółka też w lipcu.
Mi się wydaje, że fajnie jak jest kilka ciąż w sąsiedztwie. ;) przynajmniej jest z kim na spacery chadzać i wymieniać doświadczenia. :)
Przy mojej córce byłam sama i teraz wygląda na to, że też, bo wokół się nie zapowiada na wiele ciąż. ;) mam jeszcze jedną walczącą koleżankę ale z nią to też niewiadomo jak będzie, bo ma podwyższone tsh a mąż też już nie najmłodszy i niechętny na badania.

@Maryanka jak tam u Ciebie?
To już 3dpt. :cool2:
 
To byla konsultacja telefoniczna. Powiedzial ze mam sie tym wynikiem nie martwic i nie robic kolejnych bet. Wizyta w przyszlym tyg. Zobaczymy co bedzie na usg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Co lekarz to inne opinie, ech. Ale głaszcz tam brzuszek I myśl pozytywnie :-) ja się dzisiaj muszę porządnie pomodlić za Nas wszystkie :-D
 
To byla konsultacja telefoniczna. Powiedzial ze mam sie tym wynikiem nie martwic i nie robic kolejnych bet. Wizyta w przyszlym tyg. Zobaczymy co bedzie na usg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę... zapowiadało się bez problemowo...A tu taki psikus Bąbel wyczynia!doprowadź malucha do pionu i porozmawiaj z nim;)takie żarciki nie są mile widziane. Betę powtórz Kochana jeszcze2x ja bym lekarza w takiej sytuacji nie posłuchała...
 
reklama
Kurczę... zapowiadało się bez problemowo...A tu taki psikus Bąbel wyczynia!doprowadź malucha do pionu i porozmawiaj z nim;)takie żarciki nie są mile widziane. Betę powtórz Kochana jeszcze2x ja bym lekarza w takiej sytuacji nie posłuchała...
Taki mam plan[emoji4] zeby mimo wszystko powtorzyc. W czwartek i w sobote.
Powiedzcie co my mozemy zobaczyc na tym usg w przyszlym tyg? To bedzie 24 dpt, zarodek 3 dniowy. Tylko pecherzyk?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry