reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Sol jak dawno Cię tu nie widziałam. Jak u Ciebie??
Hej Walcząca, jak miło :) ja siedzę w krzakach cały czas. Byłam na wizycie w styczniu. Okazało się że badania się przedawnily i musimy robić od początku. Więc cała moja organizacja i plany poszły na marne. No i oczywiście kupa kasy. Lot dla całej rodziny (bo mąż musiał zgodę podpisać), zakwaterowanie itp... Masakra.
Teraz luty w ogole odpada bo się przeprowadzamy więc może w marcu się uda podejsc na naturalnym cyklu chociaż mój lekarz cały czas mnie namawia na sztuczny bo niby łatwiej... Jak mnie badał w 10dc to endo było 10mm bez estrofemu i takie samo z... Już sama nie wiem.
Chyba jednak się upre na ten naturalny mimo wszystkich przeciwności. Buźka wielka.

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i właśnie wracam z toalety i znów świeża krew na papierze, ale zastanawia mnie to, że nie ma tam śladu tabletki... Tak jakby krew wychodziła z miejsca poniżej tego gdzie dochodzę wkładając lutke...i ciągle bez bólu oraz skurczy

Ja krwawilam raz a potem przez ok.2-3 tygodnie plamilam. Kiedyś poronilam i naprawdę bardzo bolało dlatego jeśli bólu i skurczu nie ma to nie powinno być groźnie. Dziewczyny tu niejednokrotnie miały różne krwawienia i plamienia i na szczęście w wielu przypadkach kończą się one dobrze.
 
Dobrze kojarzę, że mdłości Cie męczyły? Ja właśnie ani razu nie miałam i apetyt mam bardzo, staram się nie objadac, więcej owoców i warzyw jeść. Za każdym razem wchodząc na wagę śmieje się że jeszcze w życiu tyle nie ważyłam [emoji23]
Oj męczyły to mało powiedziane :p Super, że Ciebie ominął ten etap ciąży :-D
A już udało się ustalić płeć Maluszków?? ;-)
 
Hejka wróciłam z pracy jutro będzie główną kierowniczka a ja jutro mam wolne ale zadzwonię do niej rano i pogadam aby dała mi jeszcze tydzień w marcu nikomu nie będzie zawalala w grafiku bo na marzec grafiku nie ma więc nie widzę problemu aby mogła dac zobaczymy co jutro powie a WGL dzisiaj byłam z kierowniczka zastępca taka fajna babka bardzo ja lubię i coop się dowiedziałam że ona jest po ivf i urodziła córkę ma jeszcze dwa zarodki rozumiecie jak sie zdziwiłam i przynajmniej z nią można było normalnie pogadać a reszta zastępców to szkoda gadać
 
Hejka wróciłam z pracy jutro będzie główną kierowniczka a ja jutro mam wolne ale zadzwonię do niej rano i pogadam aby dała mi jeszcze tydzień w marcu nikomu nie będzie zawalala w grafiku bo na marzec grafiku nie ma więc nie widzę problemu aby mogła dac zobaczymy co jutro powie a WGL dzisiaj byłam z kierowniczka zastępca taka fajna babka bardzo ja lubię i coop się dowiedziałam że ona jest po ivf i urodziła córkę ma jeszcze dwa zarodki rozumiecie jak sie zdziwiłam i przynajmniej z nią można było normalnie pogadać a reszta zastępców to szkoda gadać
O widzisz jak super!! Fajnie, z4 masz kogoś takiego w pracy z kim możesz o tym porozmawiać i Cię rozumie;) A to Ty się jej przyznałas? Opowiedziałas swoją historię ? :)
 
reklama
Do góry