reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też jestem typem białej rękawiczki :D i t3z właśnie patrzę na swoje okna i jeeeeju... masakra :D a w pracy to raczej się cieszą że mnie nie ma bo wiecznie chodziłam i że brudno żeby ogarneli i że syf więc myślę, że odetchną :laugh2:
Dziewczyny zasuwac te zaslony raz dwa!!! I nie patrzec :p
 
reklama
Tak, tego samego dnia. U mnie chyba dobrze. Lekarz zadzwonił wczoraj wieczorem w celu interpretacji wyników - jest ok. Ciążę stwierdził ;)

Jutro kolejna weryfikacja wraz z wizytą ;)

@Ppatka - a kiedy lekarz kazał robić betę? U mnie mogła wczoraj wyjść, bo miałam dwa zarodki.
U mnie też 2 zarodki i kazała mi w czwartek. Ale jutro rano pojadę na bete. Ja jakas glupia jestem . . Jak się czymś zajmę to mnie brzuch nie boli a jak tylko o tym pomyśle to ból jakbym miała @
 
Ojej bardzo dziekuje za wpisanie do kalendarza [emoji9]
Ja mam dzis straszny poranek. Do tej pory nastawienie pozytywne. Az tu jakis dziwny stres mnie dopadl wczoraj wieczorem z powodu zblizajacego sie w czwartek betowania, nie dosc ze zaczal mnie bolec dol brzucha, to jeszcze uswiadomilam sobie, ze nasze betowanie jest juz niedlugo, ze za chwile okaze sie czy nasze podejscie zakonczy sie sukcesem czy porazka, zaczelam o tym myslec, kolatanie serca, dusznosci i tak nie spalam prawie do 4tej. Po godz. 5tej M mnie obudzil na zastrzyk i tak mi sie krecilo z niewyspania w glowie, ze o malo z taboretu mu w kuchni nie spadlam. Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem? Jestem przerqzona soba, bo takie stany emocjonalne rzutuja na organizm i napewno utrudniaja maluchom pozostanie z nami [emoji20] widze ze wiekszosc z Was robi bete raczej szybciej niz pozniej a ja najchetniej odlozylabym to jeszcze w czasie, boje sie chwili sprawdzenia wynikow, ze wtedy moga sie skonczyc nasze nadzieje [emoji20] kurcze fajnie byloby jednak nie zwariowac do czwartku..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Melisa melisa i jeszcze raz melisa;) relanium też uspokaja. Będzie dobrze, wiem że łatwo się mówi... Puzzle też dobrze działają i jakieś ulubione filmy/seriale. Ja po pierwszym transferze tak do bety przeczekałam bez większego stresu. Trzymam kciuki!
 
Nie mam jak czytać co u Was, bo jestem w pracy ale jestem tak zadziwiona, że piszę. ;)
Jestem po konsultacji online z dr Gawrysiem. Odradza transfer teraz i wyśle mi receptę na euthyrox na adres domowy. Za 4 tygodnie mam powtórzyć badania i wtedy zbadać poziom tsh, fT3, fT4 i przeciwciała p/tarczycowe ATG i ATPO.
 
Melisa melisa i jeszcze raz melisa;) relanium też uspokaja. Będzie dobrze, wiem że łatwo się mówi... Puzzle też dobrze działają i jakieś ulubione filmy/seriale. Ja po pierwszym transferze tak do bety przeczekałam bez większego stresu. Trzymam kciuki!
W takim razie zakupie sobie meliske na wewnetrzna rownowage, a rumianek na inhalacje bo znowu mnie zapalenie zatok zlapalo [emoji19] no i moze sikanca z ktorego jeszcze nie wiem kiedy skorzystam [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo! Jestem 4 d.p.t w Novum. Jesteśmy LEKKO rozgoryczeni. W wieczór przed transferem p. doktor, zadzwoniła do mnie, że zamiast dwóch (Jak wcześniej było ustalone) podadzą mi tylko jeden zarodek. Powód. Zdążyły się niedawno trojański, więc to niebezpieczne... Teraz to czwarta próba, wcześniej za każdym razem miałam podawane dwa, mimo to brak ciąży. Czy we wszystkich klinikach tak jest, czy to tylko Novum tak wymyśla. Bo mam poczucie, że tu chodzi tylko o jedno $
Ja miałam transfer 23 listopada w Novum i podane miałam 2 blastki, moja dr prowadząca sama to zaproponowała :-)
Kto Was prowadzi?
 
Nie mam jak czytać co u Was, bo jestem w pracy ale jestem tak zadziwiona, że piszę. ;)
Jestem po konsultacji online z dr Gawrysiem. Odradza transfer teraz i wyśle mi receptę na euthyrox na adres domowy. Za 4 tygodnie mam powtórzyć badania i wtedy zbadać poziom tsh, fT3, fT4 i przeciwciała p/tarczycowe ATG i ATPO.
A co na to twoj prowadzacy? Ja przed transferem tak jak pisalam - tsh mialam 2,2 ale oprocz tego caly panel tarczycowy byl ok wiec sie udalo, ale jesli u ciebie oprocz tsh sa zle jeszcze inne wyniki to moze faktycznie bym sie zastanowila... hmm
 
reklama
Do góry