reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Haha kochana sam fakt zebym ogarnela samodzielnie dojazd na Zeromskiego bedzie juz cudem [emoji16] i stwierdzilam ze skoro sie pofatyguje tak daleko, to jednak zrobie tez przy okazji progesteron i estradiol. Tylko pisalas zeby pobrac krew przed lekami. Czyli co? Najpierw wycieczka do Krk na krew, a pozniej dopiero estrofem, luteina pod jezyk i lutinus dowcipny?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A czy bedziesz jechac? Jesli samochotem do googlemapy i dajesz:) chyba, ze mpk to w prokocimiu pod szpitalem przesiadasz sie na 163:) po drodze jedziesz przez moje osiedle i wpadsz na kawke;) progesteron i estradiol oni wysylaja dodo innego labo wiec te wyniki bedziesz miec dopiero pod wieczor. A leki najlepiej wez ze soba, zeby zaraz po pobraniu lyknac :)
 
reklama
A czy bedziesz jechac? Jesli samochotem do googlemapy i dajesz:) chyba, ze mpk to w prokocimiu pod szpitalem przesiadasz sie na 163:) po drodze jedziesz przez moje osiedle i wpadsz na kawke;) progesteron i estradiol oni wysylaja dodo innego labo wiec te wyniki bedziesz miec dopiero pod wieczor. A leki najlepiej wez ze soba, zeby zaraz po pobraniu lyknac :)
Autem pojade [emoji4] widzisz, ja codziennie 50km w jedna str do roboty jezdze (Skawina-Oswiecim), a jednak jak mam do Krakowa wjechac w rejony kt nie znam topograficznie, to panikuje [emoji16] z lekami zrobie jak mowisz [emoji5] bertha mnie tu przekonuje w prywatnej wymianie wiadomosci, zebym juz dzisiaj kupowala sikanca i sprawdzila co tam slychac, dla jej/mojej ciekawosci [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ok. Wszystko jasne, tylko że wcześnie byłam namawiają na dwa, teraz zauważyłam zmianę nastawienia. Każdego namawiają na jedno, podając inne powody. Oczywiście kierują się dobrem pacjena. To wszysto to socjotechnika. Wcześniej pytałam się o bezpieczeństwo bliźniaczej ciąży i może dwa zarodki to za duże obciążenie dla macicy. Spojrzała.sie na mnie jak na Kubusia Puchatka z bardzo małym rozumiem. Upewniala że dwa zarodki, to dwa razy więcej szans na powodzenie.
Kochana nie denerwuj sie i nie nastawiaj tak negatywnie [emoji11] teraz najwazniejszy jest maluszek ktorego Ci podano 4 dni temu [emoji4] w razie czego, jesli cos by poszlo nie tak, zawsze ewentualnie mozna zmienic klinike. Twoj komfort psychiczny jest tutaj najwazniejszy[emoji5] a teraz juz sie nie zadreczaj faktem tego jednego zarodka [emoji173] stalo sie i juz nie masz na to wplywu, czasu nie cofniecie a tylko kumulujesz w sobie negatywna energie. Trzymam mocno kciuki [emoji11] [emoji11] [emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Autem pojade [emoji4] widzisz, ja codziennie 50km w jedna str do roboty jezdze (Skawina-Oswiecim), a jednak jak mam do Krakowa wjechac w rejony kt nie znam topograficznie, to panikuje [emoji16] z lekami zrobie jak mowisz [emoji5] bertha mnie tu przekonuje w prywatnej wymianie wiadomosci, zebym juz dzisiaj kupowala sikanca i sprawdzila co tam slychac, dla jej/mojej ciekawosci [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Haha jesli to ta bertha o ktorej mysle to sie nie dziwie ze cie przekonuje ;) dla mnie ona jest mistrzynia sikancow :p
 
Witam was wszystkie :) jestem nowa tutaj i pewnie jak kazdej z was ogarniecie forum troszke mi zejdzie :) od jakiegos czasu bacznie was wszystkie obseruje i ciesze sie z waszych sukcesów i mam nadzieje ze wy kiedys i z moich też będziecie Opowiem moj przypadek. Z mężem staralismy sie o dziecko ponad rok i nici. Wyslalam go na badanie nasienia i okazala sie dupa. Mąz po przebym nowotworze pózniej chemi stracil wszystko co wartosciowe. Decyzją lekarza od razu było in vitro. Zrobiliśmy wszystkie badania i czekam na okres ktory powinnam dostac dzisiaj. I od jutra zastrzyki. Na sama myśl sięs boję. Pewnie bede jak to nowa miliony pytań wam zadawac. Miłego dnia
Cześć, dobrze że tu trafiłaś, dziewczyny są mega! Możesz tu pytać o wszystko i zawsze dostaniesz odpowiedź :-))
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
 
@zylwia a co u ciebie? Jak tata?
A ty jak sie czujesz po odstawieniu lekow? Spokoj? :)
A ja właśnie po wylegiwaniu się u Mamy wczoraj wieczorem wróciłam do siebie :) u Taty wszystko ok , dziękuję że pytasz :* ja po odstawieniu leków super :) spokój, czysto i tak ma być :) przyznaję się też że progesteronu od tamtej pory nie badalam .. A jak pojechałam to okazało się że nie czynne (jakas awaria) i myślę że to znak żebym dała sobie spokój :laugh2: nadal męczą mnie mdłości A przechodzi tylko na chwilę w godzinach popołudniowych i od nowa czad:laugh2: wizytę mam 2lutego już się nie mogę doczekać :-p ❤ a Wy jak się dziś czujecie leniuszki ?! :rofl::rolleyes::p
 
reklama
A ja właśnie po wylegiwaniu się u Mamy wczoraj wieczorem wróciłam do siebie :) u Taty wszystko ok , dziękuję że pytasz :* ja po odstawieniu leków super :) spokój, czysto i tak ma być :) przyznaję się też że progesteronu od tamtej pory nie badalam .. A jak pojechałam to okazało się że nie czynne (jakas awaria) i myślę że to znak żebym dała sobie spokój :laugh2: nadal męczą mnie mdłości A przechodzi tylko na chwilę w godzinach popołudniowych i od nowa czad:laugh2: wizytę mam 2lutego już się nie mogę doczekać :-p ❤ a Wy jak się dziś czujecie leniuszki ?! :rofl::rolleyes::p
No to super:) ta przerwa w godz popoludniowych to u ciebie taka w sam raz na dobry obiad;) a mnie by juz moglo cos zaczac mdlic bo na razie tylko zrem jak maly odkurzacz:) my dzis na szczescie poki co dobrze, mam nadzieje, ze tak juz zostanie;)
 
Do góry