reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A co na to twoj prowadzacy? Ja przed transferem tak jak pisalam - tsh mialam 2,2 ale oprocz tego caly panel tarczycowy byl ok wiec sie udalo, ale jesli u ciebie oprocz tsh sa zle jeszcze inne wyniki to moze faktycznie bym sie zastanowila... hmm
No właśnie innych wyników nie miałam robionych.
Biję się z myślami czy ryzykować w sobotę czy nie.
Może pojadę jeszcze jutro do kliniki zrobić te pozostałe badania.
Nie dzwoniłam do prowadzącej jeszcze.
Ona mi powiedziała wczoraj, że mogę podejść do transferu jeśli wyniki nie będą gorsze niż ostatnio ale żebym załatwiła konsultację z endokrynologiem i że powinnam brać ten eurythrox przez całą ciążę.
 
reklama
No właśnie innych wyników nie miałam robionych.
Biję się z myślami czy ryzykować w sobotę czy nie.
Może pojadę jeszcze jutro do kliniki zrobić te pozostałe badania.
Nie dzwoniłam do prowadzącej jeszcze.
Ona mi powiedziała wczoraj, że mogę podejść do transferu jeśli wyniki nie będą gorsze niż ostatnio ale żebym załatwiła konsultację z endokrynologiem i że powinnam brać ten eurythrox przez całą ciążę.
To rob jak najszybciej te badania i jak beda ok to ja bym chyba zaryzykowala. Eythyrox ponoc szybko dziala a twoje tsh naprawde nie jest jakies wysokie. Moja bratowa jak zaszla w pierwsza ciaze i dr jej kazal zrobic tsh to jej wyszlo ponad 26!!! Endokrynolozka padla z wrazenia jak ona z takim wynikiem zaszla ;) a maly za chwile 4 lata konczy:)
 
Zobaczcie... W Novum podają każdemu jeden zarodek, a każdemu podają inny powód... wiek, piersza proba, a to ze trojaczki... SCIEMA! przeliczył sobie że bardziej opłaca się crio... aż mi się wierzyć nie chce!
Nie jest tak. Zupełnie nie zgadzam się z tym co napisałaś. Ja miałam dwa podane. Druga pełna procedura, czwarty transfer. Mam 26 lat. Blastki były średniej jakości i to było podstawą do podania dwóch. Potem w dniu transferu okazały się,że moje Maluchy pięknie się rozwinęły i podskoczyły do góry wtedy Pani dr powiedziała, że podanie dwóch to jednak ryzyko ciąży mnogiej a co za tym idzie różne konsekwencje. Nie chciała robić transferu dwóch ładnych blastek, a ja nie zgadzałam się na ponowne mrożenie mojego Maleństwa. Dziś jestem w 12tc ciąży bliźniaczej! :-)
 
Hej Dziewczyny...od ktorego dc zaczynalyscie stymulacje??? Pewnie beda rozne odpowiedzi tak wiec moje drugie pytanie od czego to zalezy...od dl cyklu?...
 
reklama
Nie jest tak. Zupełnie nie zgadzam się z tym co napisałaś. Ja miałam dwa podane. Druga pełna procedura, czwarty transfer. Mam 26 lat. Blastki były średniej jakości i to było podstawą do podania dwóch. Potem w dniu transferu okazały się,że moje Maluchy pięknie się rozwinęły i podskoczyły do góry wtedy Pani dr powiedziała, że podanie dwóch to jednak ryzyko ciąży mnogiej a co za tym idzie różne konsekwencje. Nie chciała robić transferu dwóch ładnych blastek, a ja nie zgadzałam się na ponowne mrożenie mojego Maleństwa. Dziś jestem w 12tc ciąży bliźniaczej! :-)
Zależy też na jakiego lekarza się trafi chyba...są tacy co popierają ciąże mnogą po ivf i tacy którzy uważają ją za nieporzadaną. Ja bym chciała bardzo bliźniaki...ale mój lekarz tego nie propaguje. No i wtedy cały świat by podejrzewał że to nie jest naturalny cud....
 
Do góry