reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi tez ni

Mi tez nie chcieli podac 2 na poczatku ok,a dopiero w dniu transferu powiedzieli i namawiali na 1,bo ze mloda bardzo ladne zarodki.Lewandowski przyszedl zostal poinformowany o tym i tez na poczatku nie byl przekonany,ale poszedl jeszcze kogos spytac i sie zgodzil.I dobrze,ze tak sie skonczylo:)

Mój lekarz mówił ze po 35 rż nie podaje się 2 tylko 1... co lekarz to inna opinia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W takim razie zakupie sobie meliske na wewnetrzna rownowage, a rumianek na inhalacje bo znowu mnie zapalenie zatok zlapalo [emoji19] no i moze sikanca z ktorego jeszcze nie wiem kiedy skorzystam [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze pamiętam, ze Ty miałaś 3dniowego zarodka i dziś masz 8dpt ? Ja też miałam podanego 3dniowego kropka ❤ nigdy nie byłam za sikancami no ale mimo to zrobiłam 8dpt rano i dupa ... biel jak nic ! No ale jakoś tak pojechałam jeszcze po test żeby mieć.. No i następnego dnia wieczorem 9dpt mąż mówi żebym siknela sobie :laugh2: No to siknelam ale nie mówiłam mu że dzień wcześniej wyszedł negatyw i to z porannego moczu ! I prosze..9dpt pokazały się moje dwie kreseczki ❤
 
Hmm czy tylko ja na tym forum nie ufam swojemu M w sprawie sprzątania ? :p ostatnio siostra mi sprzątala ale powiedziała, że jak jeszcze raz będę za nią chodzić i mówić gdzie ma dojechać odkurzaczem i jak myć podłogę to ostatni raz mi sprzątala :laugh2:

Nie, no coś Ty. Jeśli uda mi się mojego namówić do sprzątania, to już mu wielokrotnie mówiłam: "A potem ja, mniej będzie". On straszny syfiarz, ale za to dobrze gotuje.... (drgawek dostaję, jak mam coś ugotować).
 
Dobrze pamiętam, ze Ty miałaś 3dniowego zarodka i dziś masz 8dpt ? Ja też miałam podanego 3dniowego kropka [emoji173] nigdy nie byłam za sikancami no ale mimo to zrobiłam 8dpt rano i dupa ... biel jak nic ! No ale jakoś tak pojechałam jeszcze po test żeby mieć.. No i następnego dnia wieczorem 9dpt mąż mówi żebym siknela sobie :laugh2: No to siknelam ale nie mówiłam mu że dzień wcześniej wyszedł negatyw i to z porannego moczu ! I prosze..9dpt pokazały się moje dwie kreseczki [emoji173]
Tak [emoji5] nasz kropek mial 3 dni w dniu transferu [emoji4] haha to moze kupie od razu dwa testy? [emoji6] a jak u Ciebie? Ktory to dzis dzien po transf? [emoji5] jak sie czujesz? [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też 2 zarodki i kazała mi w czwartek. Ale jutro rano pojadę na bete. Ja jakas glupia jestem . . Jak się czymś zajmę to mnie brzuch nie boli a jak tylko o tym pomyśle to ból jakbym miała @

Ja od dwóch dni przed transferem dosłownie do wczoraj - w większości zwijałam się z bólu: brzuch twardy i ogromny, cycki lepiej nie mówić, potliwość. A wczoraj? Obudziłam się z odzyskanym brzuchem i zdecydowanie mniejszym bólem wszystkiego. Jadąc na betę byłam pewna, że po nic jadę.
 
Tak [emoji5] nasz kropek mial 3 dni w dniu transferu [emoji4] haha to moze kupie od razu dwa testy? [emoji6] a jak u Ciebie? Ktory to dzis dzien po transf? [emoji5] jak sie czujesz? [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja już mam 9tydzien ciąży ❤ a czesto czuje się jakby mnie pociąg przejechal :laugh2: całe dnie mam mdłości , dupka rośnie no i na to czekałam :tak:
 
Dziewczyny czy jest u Nas któraś co łączyła się lub leczy w Gdańsku???Jakieś opinie na temat lekarzy?samej kliniki?Tak podpytuje Na przyszłość. Choć mam nadzieję że się nie przyda:p
 
reklama
Do góry