reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ok. Wszystko jasne, tylko że wcześnie byłam namawiają na dwa, teraz zauważyłam zmianę nastawienia. Każdego namawiają na jedno, podając inne powody. Oczywiście kierują się dobrem pacjena. To wszysto to socjotechnika. Wcześniej pytałam się o bezpieczeństwo bliźniaczej ciąży i może dwa zarodki to za duże obciążenie dla macicy. Spojrzała.sie na mnie jak na Kubusia Puchatka z bardzo małym rozumiem. Upewniala że dwa zarodki, to dwa razy więcej szans na powodzenie.
Jesli bierzesz dwa zarodki ,to ten drugi daje ci 10% wiecej szansy na ciaze pojedzyncza,ze wogole sie uda. W zyciu nigdy takiej teorii nie slyszalam ,ze to podwojnie wieksza szansa na powodzeinie.Przykro mi ze tak cie koluja, faktycznie nie fair z ich strony:(
 
reklama
Cisnelismy na to zeby byly dwa. Ja mam prawie 37 lat, na moje słowa że miałam już tyle niepowodzen, p. dokror, powiedziala z przekąsem... tyle to znaczy ile... Ja jej na to że dwa, ale każde niepowodzenie jest dla mni cierpieniem. Pozostała nieugieta. Po prostu procedura poszła. Najgrsze że bez naszej aprobaty. Nie mogłam spać przez to. Ale teraz staram się wyhodować to jedno. Następnym razem nie odpusze
WITAJ W KLUBIE 37 :D
Co do 2-ja też MUSIAŁAM długo namawiać I mimo ,że teraz(3 raz) miałam te dwa to niestety ;(((
Co do lekarzy-Myślę,że oni zwyczanie myślą także o naszym zdrowiu.Ciaza mnoga nie jest łatwa-poród też A nasz wiek...No cóż...mlodziuchne to My już nie jesteśmy:D
Trzymam kciuki za Waszego Maluszka!
 
Kochana nie denerwuj sie i nie nastawiaj tak negatywnie [emoji11] teraz najwazniejszy jest maluszek ktorego Ci podano 4 dni temu [emoji4] w razie czego, jesli cos by poszlo nie tak, zawsze ewentualnie mozna zmienic klinike. Twoj komfort psychiczny jest tutaj najwazniejszy[emoji5] a teraz juz sie nie zadreczaj faktem tego jednego zarodka [emoji173] stalo sie i juz nie masz na to wplywu, czasu nie cofniecie a tylko kumulujesz w sobie negatywna energie. Trzymam mocno kciuki [emoji11] [emoji11] [emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem spokojnym inkubatorem Tylko moje przemyślenia utwierdził się po wypowiedziach innych dziewczyny. Trzeba mieć otwarty umysł i tak ślepo im nie ufać. To kombinat do zarabiania pieniędzy. Spokojna muzyka, uśmiechnięci asystenci . Mają sukcesy, ale dlaczego nie podają dokładnych statystyk, na ile transferów, ile zakończyło się powodzeniem. Co pół godziny, jeden transfer, coś około 6tys. Ciąży, od 1998.
 
No to super:) ta przerwa w godz popoludniowych to u ciebie taka w sam raz na dobry obiad;) a mnie by juz moglo cos zaczac mdlic bo na razie tylko zrem jak maly odkurzacz:) my dzis na szczescie poki co dobrze, mam nadzieje, ze tak juz zostanie;)
Ja też jak jem to mi mniej niedobrze więc mój M mówi " ta japka Ci się nie zamyka " :laugh2: rano codziennie mam ochotę tylko na kanapki z dżemem truskawkowym od kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży i nie zjadłam rano nic innego od tamtej pory:laugh2: A teraz doszło jeszcze że muszę zjeść tak ze 2jablka dziennie :D dupka rośnie :rolleyes: aaa wciagaj kochana i nie żałuj sobie ! :tak: ojjj tak już ni3dlugo się zacznie ! Już czekam na ten Twój wpis :rofl:
 
Nie było mnie tu przez chwilę.. gratuluję @dżoasia :) . Ja dziś 10dpt . Nie wiem czy robić już bete czy dalej czekać, Bo się strasznie boję . Dziś mam ból jak na @. @nadziejaprzedewszystkim A jak u Ciebie ? Bo my miałyśmy tego samego dnia transfer nie ?

Tak, tego samego dnia. U mnie chyba dobrze. Lekarz zadzwonił wczoraj wieczorem w celu interpretacji wyników - jest ok. Ciążę stwierdził ;)

Jutro kolejna weryfikacja wraz z wizytą ;)

@Ppatka - a kiedy lekarz kazał robić betę? U mnie mogła wczoraj wyjść, bo miałam dwa zarodki.
 
Jestem spokojnym inkubatorem Tylko moje przemyślenia utwierdził się po wypowiedziach innych dziewczyny. Trzeba mieć otwarty umysł i tak ślepo im nie ufać. To kombinat do zarabiania pieniędzy. Spokojna muzyka, uśmiechnięci asystenci . Mają sukcesy, ale dlaczego nie podają dokładnych statystyk, na ile transferów, ile zakończyło się powodzeniem. Co pół godziny, jeden transfer, coś około 6tys. Ciąży, od 1998.
Nie mysl o tym. Wazne zeby nasze transfery zakonczyly sie kolejnym sukcesem do ich statystyk [emoji5] [emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli bierzesz dwa zarodki ,to ten drugi daje ci 10% wiecej szansy na ciaze pojedzyncza,ze wogole sie uda. W zyciu nigdy takiej teorii nie slyszalam ,ze to podwojnie wieksza szansa na powodzeinie.Przykro mi ze tak cie koluja, faktycznie nie fair z ich strony:(
Kurczę, spoko. Wyszłam na jakąś pesymistke. Wszystko ok. Jestem spokojna, opowiadam tylko o moich doświadczeniach.
 
15 dpt? to idziemy bardzo podobnie :) robilas 2 weryfikacje? ja robię jutro :) ja się byczę ale przez Twoje okna mam wyrzuty sumienia :):)
Ja też jestem typem białej rękawiczki :D i t3z właśnie patrzę na swoje okna i jeeeeju... masakra :D a w pracy to raczej się cieszą że mnie nie ma bo wiecznie chodziłam i że brudno żeby ogarneli i że syf więc myślę, że odetchną :laugh2:
 
reklama
Ja też lubie jak po prostu jest czysto ale teraz kilka dni dam sobie luz, moj M sprzata :) ale okien nie umył...:frown::baffled:
Hmm czy tylko ja na tym forum nie ufam swojemu M w sprawie sprzątania ? :p ostatnio siostra mi sprzątala ale powiedziała, że jak jeszcze raz będę za nią chodzić i mówić gdzie ma dojechać odkurzaczem i jak myć podłogę to ostatni raz mi sprzątala :laugh2:
 
Do góry