reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja tez znowu zaczelam.plamic. Tata pojechal po prolutex. Teraz juz nic wiecej nie zrobie. Wezme nospe jeszcze i relanium

Tylko ze teraz aplikuje lutinusa palcem. Jak cos to ew. Rano musialam sie zadraoac ale to teraz przy aplikacji nie powinno byc juz krwi a troche na palcu mialam

Ja do 9tc ciazy miałam plamienia. Cos poleciało i potem pare dni sie czyściło. Postaraj sie nie denerwować bo teraz tylko spokój Ci potrzebny. Możliwe,ze sie zadrapałas a moze organizm walczy... WierE,ze maluszek sie wybroni i bedzie wszystko dobrze [emoji1307]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Ja do 9tc ciazy miałam plamienia. Cos poleciało i potem pare dni sie czyściło. Postaraj sie nie denerwować bo teraz tylko spokój Ci potrzebny. Możliwe,ze sie zadrapałas a moze organizm walczy... WierE,ze maluszek sie wybroni i bedzie wszystko dobrze [emoji1307]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
A czesto mialas te plamienia? Jestem spokojniejsza niz 2 dni temu alw mimo wszystko lęk jest. Dobrze ze wczoraj zrobilam bete i mialam wizyte
 
Ja do 9tc ciazy miałam plamienia. Cos poleciało i potem pare dni sie czyściło. Postaraj sie nie denerwować bo teraz tylko spokój Ci potrzebny. Możliwe,ze sie zadrapałas a moze organizm walczy... WierE,ze maluszek sie wybroni i bedzie wszystko dobrze [emoji1307]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
A jeszcze jakiwgo koloru mialas te plamienia? Tez bralas lutinusy?
 
A jeszcze jakiwgo koloru mialas te plamienia? Tez bralas lutinusy?

Praktycznie cały czas przy aplikacji luteiny miałam brudne palce, czasami trochę na wkładce, a kolor to taki brązowy brudny raz tylko delikatnie czerwony. W pierwszej ciazy tez plamilam i teraz byłam załamana,wiec wiem co czujesz. Ale widzę,ze mas konkretne leki i teraz prolutex, wiec musisz czekać organizm sam musi sie przyzwyczaić [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry